Victoria’s Secret II. – Fenomén luxusu?

Značka spodního prádla Victoria’s Secret je z nějakého, pro mě naprosto nepochopitelného důvodu, řazena k nejlepším značkám podprsenek a spodního prádla v USA. U nás je tato značka považována za luxus a za něco „speciálního“…

Nikoho však již nezaráží, že tato opěvovaná značka má až neskutečně malý a omezený výběr velikostí a žádnou představu o tom, jak vypadá padnoucí spodní prádlo. Prádlo Victoria’s Secret je považováno za velmi sexy. Nicméně spousta dívek a žen si může připadat divně či „nenormálně“ pokud u „Viktorky“ nenajdou svoji velikost a proto si raději objednají velikost 75B. hlavně, že je to od Vicotoria’s secret. Nevadí, že zapínání leze až za krk a prsa vypadávají spodem košíčků. Důležité je, že takto je to sexy!

Názorné obrázky modelek Vicotoria’s Secret jsme si ukázali zde.

Jak můžete z fotografií velmi snadno poznat, i přesto, že jen hýří různými retušemi, podprsenky Victoria’s Secret téměř nikdy modelkám nesedí tak, jak by měly. Není proto divu, že slečnám pak nesedící podprsenka přijde normální a nejsou podle fotky schopné poznat, kde je vlastně chyba.

Sama jsem se nikdy neuchýlila k nákupům u Vicotria’s Secret. Osobně mi vadí malý rozsah velikostí, který může způsobovat u dívek a žen špatný pocit z vlastního těla či pocit, že jsou „divné“, pokud se do nabízených velikostí nevejdou (tj. většina žen s velikostí větší košíčků větší než D a obvodem menším než 75).

Naštěstí je na trhu spousta kvalitních a dobrých značek, které prodávají své prádlo v obrovské škále velikostí – tedy tak, aby padlo opravdu každému. Proč se tedy mačkat v nesedící podprsence od firmy, která neumí obléknout ani své vlastní modelky, když můžete mít kvalitní a padnoucí prádlo?

Výběr je již dnes opravdu obrovský. Pokud jste majitelkou bujnějšího poprsí, pak vás budou zajímat třeba značky jako Panache, Freya, Curvy Kate, Ewa Michalak a další, které šijí podprsenky v opravdu rozsáhlé velikostní škále. Můžete si být jista, že taková podprsenka bude přesně na vaše míry, skoro jako šitá právě na vás. Pokud si nevíte s výběrem rady, jsme tu pro vás a poradíme vám. Mrkněte, kde nás najdete.