Padnoucí podprsenka v každém věku!

Našla jste si již správnou podprsenku? Přesvědčit starší ženy ke koupi padnoucí podprsenky často není vůbec lehké a je to právě na vás, abyste pomohla své mamince s výběrem padnoucího spodního prádla. Ve špatné velikosti se totiž může trápit více, než byste si mohla myslet. 

 

Rozdíl mezi špatnou velikostí (vlevo) a správnou velikostí (vpravo)

Maria Dastych, autorka polské stránky maheda.eu, v minulosti vedla jeden ze seminářů na Univerzitě třetího věku. V tomto článku si představíme hned několik účastnic tohoto semináře.

Před proměnou

Na této fotografii je první účastnice, s velikostí podprsenky 90D (40D).

www.maheda.eu

Jistě se shodneme na tom, že starší paní s podobnými proporcemi můžeme na ulicích potkat velmi často. Položme si tedy otázku – Opravdu je to tak, že „ženy jistého věku“ se musejí zkrátka smířit s faktem, že již nikdy nebudou vypadat mladší?

Jistě, že NE!

Než se dostaneme k věci, pojďme se ještě společně podívat na fotografie dalších účastnic semináře.

Paní v podprsence velikosti 95D (42D):

www.maheda.eu

Paní v podprsence velikosti 85F (38E):

www.maheda.eu

Paní v podprsence velikosti 90D (40D):

www.maheda.eu

Všechny tyto ženy vypadají, v jistém směru, tak nějak stejně – že ano? Jejich prsa v nevyztužených podprsenkách bez kostice nemají jedinou šanci být pozvednuta, a proto jsou posazena velmi nízko, odpočívajíc, velmi nehezky, na břiše.

Většina těchto žen si myslí, že toto zkrátka již k „jejich věku“ patří. To je však velká chyba. Ptáte se, jak rázem omládnout hned o několik let? Stačí správná velikost podprsenky!

 

Omlazení aneb po proměně

Nyní se opět podíváme na první paní, původně s podprsenkou velikosti 90D (40D), nyní ve správné velikosti (britské) 75F.

Kromě padnoucí podprsenky má paní na sobě halenku od BiuBiu (bohužel v tomto případě o číslo menší). Ohromující rozdíl, co říkáte? Jen velmi těžko uvěřit, že se jedná o stejnou osobu! Postava hned vypadá o moc lépe, prsa jsou pozvednuta do správné polohy a paní rázem omládla o několik let.

Další účastnice nosila podprsenku, která měla vcelku dobrou velikost košíčků, ale obvod podprsenky byl příliš velký. Navíc měla podprsenku bez kostice. Kostice však hraje zásadní roli a dokáže prsa krásně zformovat.

Přestože v tomto případě není rozdíl natolik zřejmý, přesto je vidět. V původní podprsence velikosti 95D (42D) jsou prsa prsa v nižší pozici a navíc je zřetelné, že z předchozí podprsenky prsa přetékají. Nyní má paní velikost britskou 85F, prsa vypadají mnohem lépe a již nepřetékají z košíčků.

Další odvážná paní měla specifický problém při hledání padnoucího prádla. Jelikož si prošla několika operacemi, levé prso má nyní o hodně menší, než pravé. Tato paní nosila velikost 85F (38E). V tomto případě Maheda oblékla účastnici do podprsenky britské velikosti 80J. Košíček u této podprsenky byl o něco větší na levém prsu a o něco menší na pravém. Výsledek je následující:

Prsa jsou krásně pozvednutá a změna je viditelná na první pohled. Kromě zvednutí prsou si můžeme všimnout, jak se celá postava krásně narovnala. Paní přiznává, že nová podprsenka je pro ni neskutečně pohodlná. A znovu – jak rychlé bylo toto omlazení!

Poslední dobrovolnice změnila původní velikost 90D (40D) na britskou 75G.

V tomto případě není potřeba říkat mnoho, obrázek mluví sám za sebe. Opět můžeme pozorovat narovnání celé postavy, mladší vzhled a krásně pozvednuté poprsí. Opět by jistě nikdo nehádal, že se jedná o stejnou ženu!

Jak můžete vidět, padnoucí podprsenka je základem pro hezký vzhled celé postavy a to v jakémkoli věku. Zapomeňte na předsudky, že ve vyšším věku již nemáte šanci mít lepší postavu a vypadat hezky. Zapomeňte, že krásně tvarované a pozvednuté poprsí se týká pouze mladších žen. Každá žena může vypadat krásně, v jakémkoli věku.

Pokud se vaše maminka již nemá k tomu, aby sama hledala padnoucí prádlo, pomozte jí. Nejenže ji tím můžete ulevit od nepříjemné bolesti zad, která bývá často způsobena právě nevhodnou velikostí, navíc v ní znovu probudíte alespoň špetku sebevědomí a radosti z vlastního těla.