Navigace
Hledat

Padnoucí podprsenka v každém věku

Padnoucí podprsenka v každém věku

Tato proměna vás přesvědčí o tom, že padnoucí spodní prádlo si zaslouží žena každého věku.

Našla jste si již správnou podprsenku? Pomozte nyní s výběrem padnoucího spodního prádla také své mamince. Ve špatné velikosti se totiž může trápit více, než byste si možná mohla myslet.

Seminář na Univerzitě třetího věku

Maria Dastych, autorka polské stránky maheda.eu (v současnosti již zaniklý web), v minulosti vedla jeden ze seminářů na Univerzitě třetího věku. V tomto článku si představíme hned několik účastnic tohoto semináře.

Uvidíte, že správná velikost podprsenky je opravdu vidět na první pohled a mnoha ženám velmi ulevila od bolesti zad, krční páteře a věčného nepohodlí.

Rozdíl mezi špatnou velikostí (vlevo) a správnou velikostí (vpravo)

Rozdíl mezi špatnou velikostí (vlevo) a správnou velikostí (vpravo)

Žena se může cítit krásně v každém věku

Věk by opravdu neměl být rozhodujícím faktorem toho, zda žena bude nosit padnoucí spodní prádlo. Na následujících fotografiích uvidíte ženy vyššího věku, jejichž fotografie před proměnou vypadají v jednom směru velmi podobně.

Jejich poprsí v nepadnoucí podprsence absolutně nemá šanci být „omlazeno“ a získat pěkný tvar. Často poprsí padá až na bříško.

Pokud máte pocit, že to asi tak nějak k věku patří, nenechte se plést. Pokud chcete sebe nebo třeba svou maminko omladit o několik let, sáhněte po skutečně správné velikosti podprsenky.


Z 90D na 75F

Nyní se podíváme na první paní, původně s podprsenkou velikosti 90D (40D), nyní ve správné velikosti (britské) 75F (34F). Ohromující rozdíl, co říkáte? Lze jen velmi těžko uvěřit, že se jedná o stejnou osobu. Postava hned vypadá o moc lépe, prsa jsou pozvednuta do správné polohy a paní rázem omládla o několik let.

Proměna velikosti podprsenky u starší dámy

Z 95D na 85F

Další účastnice nosila podprsenku, která měla vcelku dobrou velikost košíčků, ale obvod podprsenky byl příliš velký. Navíc měla podprsenku bez kostice. Kostice však hraje zásadní roli a dokáže prsa krásně zformovat.

Přestože v tomto případě není rozdíl natolik zřejmý, přesto je vidět. V původní podprsence velikosti 95D (42D) jsou prsa prsa v nižší pozici a navíc je zřetelné, že z předchozí podprsenky prsa přetékají. Nyní má paní velikost 85F (38F), prsa vypadají mnohem lépe a již nepřetékají z košíčků.

Proměna velikosti podprsenky

Z 85F na 80J

Následující odvážná paní měla specifický problém při hledání padnoucího prádla. Jelikož si prošla několika operacemi, levé prso má nyní o hodně menší, než pravé. Tato paní nosila velikost 85F (38E). V tomto případě Maheda oblékla účastnici do podprsenky britské velikosti 80J (36J). Košíček u této podprsenky byl o něco větší na levém prsu a o něco menší na pravém.

Výsledek je úžasný. Prsa jsou krásně pozvednutá a změna je viditelná na první pohled. Kromě zvednutí prsou si můžeme všimnout, jak se celá postava krásně narovnala. Paní přiznává, že nová podprsenka je pro ni neskutečně pohodlná. A znovu – jak rychlé bylo toto omlazení.

Proměna velikosti podprsenky na asymetrickém poprsí

Z 90D na 75G

Poslední dobrovolnice změnila původní velikost 90D (40D) na britskou 75G (34G). V tomto případě není potřeba říkat mnoho, obrázek mluví sám za sebe. Opět můžeme pozorovat narovnání celé postavy, mladší vzhled a krásně pozvednuté poprsí. Pravděpodobně byste nehádali, že se jedná o stejnou ženu.

Proměna velikosti podprsenky a vzhledu postavy

Jak můžete vidět, padnoucí podprsenka je základem pro hezký vzhled celé postavy a to v jakémkoli věku. Zapomeňte na předsudky, že ve vyšším věku již nemáte šanci mít lepší postavu a vypadat hezky. Zapomeňte, že krásně tvarované a pozvednuté poprsí se týká pouze mladších žen. Každá žena může vypadat krásně a to v jakémkoliv věku.

Pokud se vaše maminka již nemá k tomu, aby sama hledala padnoucí prádlo, pomozte jí. Nejenže ji tím můžete ulevit od nepříjemné bolesti zad, která bývá často způsobena právě nevhodnou velikostí, navíc v ní znovu probudíte alespoň špetku sebevědomí a radosti z vlastního těla.

Přijít k nám můžete klidně společně a udělat si tak pěkný den jen pro sebe.

Naše kamenné obchody

Podobné články