Proměna od čtenářky – z 90E na 80I

Dnes se podíváme na proměnu jedné ze čtenářek Správné podprsenky. Názorně si ukážeme, že i přesto, že je obvod pevný a nikam se neposouvá, tak velikost podprsenky nemusí být správná. Nezáleží totiž jen na velikosti obvodu, ale je třeba dívat se také na veliksot košíčků. Abyste si mohly změny dobře prohlédnout, text najdete až pod obrázky. 

Podprsenka 90E

Velká chyba, kterou dělá většina žen. Příliš velký obvod v kombinaci s malými košíčky. Obvod se posouvá po zádech směrem nahoru, prsa samozřejmě nic nedrží a tak táhnou směrem dolů. Košíčky absolutně nesedí a v takovýchto případech také velmi často leží kostice na prsní tkáni. Navíc prsa nevypadají vůbec hezky, podprsenka prsa půlí a pod tričkem se tvoří nezvhledné boule.

Podprsenka 85G

Pokud se díváte na fotku obvodu ze zadu, pak se na první pohled může zdát, že je podprsenka zvolena ve správné velikosti. Je třeba se zaměřit také na košíčky. Pokud se vám zdá obvod příliš těsný, může to být také tím, že máte malé košíčky a prsa tedy nemají místo se hezky „uložit“ v košíčku. Prsa i přesto vypadají již lépe, ale košíčky jsou opravdu příliš malé a působí dojmem, že prsa každou chvíli vypadnou.

Podprsenka 80I

Nakonec podprsenka ve správné velikosti (téměř). Obvod je pevný, nikam se nesune, ale ani neškrtí. Prsa konečně vypadají v podprsence hezky a nemusí se tedy pořád hlídat, zda nevypadávají z podprsenky. Nicméně, jak přiznala i samotná autorka fotografií, košíček by bylo třeba zvolit o něco větší, jelikož nám zde kostice nedoléhá na hrudní kost – a to je (jak jsem si už dříve řekli) špatně. Každopádně prsa vypadají hezky a vytvořil se nám krásný dekolt – žádná rozpůlená prsa ani zapínání šplhající se ke krku.