Navigace
Hledat

Cesta ke správné podprsence

Budeme vašimi průvodkyněmi na cestě za správnou podprsenkou. Už žádné přešlapy. Pomůžeme vám najít skutečně padnoucí spodní prádlo, ve kterém se budete skvěle cítit.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Poslechneme si, jakou máte představu o nové podprsence.
  • Vyzkoušíte různé střihy a typy podprsenek. Výběr velikosti můžete nechat na nás.
  • Naučíme vás, jak podprsenku správně obléct, upravit a jak o ni pečovat.
  • Budete odcházet se skutečně padnoucím spodním prádlem.

Tým

Kdo se vám bude věnovat?

Starají se o vás ty nejlepší. Naše asistentky jsou empatické, vnímavé a naše spodní prádlo znají do poslední nitky. Často žonglují s velikostmi, protože velmi dobře vědí, že u velikosti spodního prádla záleží také na materiálu či výrobci a je potřeba vše přizpůsobit vašim křivkám.

Tým

Často se nás ptáte

Kolik stojí vaše poradenství?

Poradenství v našich kamenných obchodech i online je vždy zdarma. Pomůžeme vám vybrat spodní prádlo, které bude jako šité na míru právě pro vás a ve kterém vám bude skvěle.

Kolik času u vás strávím?

Čas strávený na prodejně se bude vždy lišit podle vašich individuálních potřeb. Pokud k nám jdete poprvé, dopřejte si dostatek času v klidu vše vyzkoušet. Počítejte zhruba s 30 až 60 minutami.

Kolik stojí vaše podprsenky?

V průměru u nás najdete podprsenky kolem 1500 Kč. Máme ale i levnější či dražší modely. Záleží vždy na použitých materiálech a technologii, od čeho se odvíjí výsledná cena podprsenky. Respektujeme vaše finanční maximum, stačí nás upozornit hned na začátku.

Je rozdíl v sortimentu na prodejně a v e-shopu?

Vše, co vidíte v e-shopu, najdete skladem v prodejně na Vinohradské. Prádlo si nemusíte nijak předem rezervovat, je vám ihned k dispozici. Na prodejně je výběr ještě o něco větší než v e-shopu a navíc vám na místě s výběrem poradíme. Nemusíte si lámat hlavu s velikostí ani střihem spodního prádla.

Máte také kojicí podprsenky?

Nastávající maminky u nás najdou velký výběr kojicích podprsenek. Jsme pyšné na to, že jsou nejen maximálně funkční, ale také opravdu moc hezké. Kojicí podprsenky najdete na všech našich kamenných prodejnách i v e-shopu.

Prodáváte i jiné spodní prádlo než podprsenky?

Nenechte se zmást názvem Správná podprsenka. Samozřejmě u nás najdete také další spodní prádlo jako jsou kalhotky, plavky, košilky a spoustu různých vychytávek, o který možná nemáte ani tušení.

Můžu přijít s dětmi?

Na všech našich kamenných prodejnách máme malý dětský koutek, který zabaví ty nejmenší. Mohou si u nás malovat, lovit rybičky nebo si hrát na obchod. S miminkem pro kojicí podprsenku doporučujeme dorazit na prodejnu na Praze 8, kde jej můžete bezpečně uložit do pojízdné postýlky.

Proč mi do kabinky nosíte různé velikosti?

Velmi dobře víme, co děláme. Některé podprsenky jsou třeba menší v košíčku nebo pevnější v obvodu. To znamená, že vám do kabinky můžeme nosit různé velikosti. Nebojte, je to tak správně. Nejdůležitější je, aby podprsenka perfektně seděla na těle a vy jste se v ní cítila skvěle.

Jsem stydlivější. Je poradenství diskrétní?

Respektujeme vaše soukromí a bez dovolení vám do kabinky nevstoupíme. Vždy se také zeptáme, jestli vám můžeme podprsenku upravit, například přitáhnout ramínka nebo zkontrolovat pevnost obvodu. Návštěvy se nemusíte obávat.

Máte v nabídce také protetické podprsenky?

Pokud potřebujete speciální podprsenku s kapsičkami pro vložení epitézy, moc rády vám pomůžeme. Oproti běžným zdravotním potřebám mají naše protetické podprsenky také krásné barvy a ženský design. Najdete u nás také plavky, do kterých je možné bezpečně umístit prsní epitézu.