Wonderbra Ultimate Strapless

Revoluční samodržící podprsenka Wonderbra je konečně na českém trhu! Dali jsme jí pořádný zátěžový test a obstála na jedničku s hvězdičkou! Pokud hledáte korzetovou podprsenku bez ramínek, která vaše prsa udrží, ať se děje cokoli – pak jste na správné adrese.

 

Wonderbra Ultimate Strapless

Barva: Black Lace

Velikost: UK 30G

Podprsenku můžete zakoupit v obchodech Správné podprsenky. Konstrukce podprsenky je vždy stejná, může se lišit krajkovým vzorem.

ESTETIKA, FUNKCE A POHODLÍ

Podprsenka Ultimate Strapless kanadské značky Wonderbra je celosvětovým bestsellerem a rozhodně patří k TOP podprsenkám bez ramínek, které vaše prsa podpoří, ať se děje cokoli. Na první pohled vás zaujme především krásným zpracováním. Podprsenka má tělový podklad, přes který je přetažena krásná černá krajka. Tento model s krajkou se vyrábí ve dvou barevných variantách – v černé a ivory. Dnes bych vám ráda představila černou barevnou variantu.

Podprsenku nyní najdete také v novém krajkovém provedení, malá ukázka:

Vyztužené košíčky jsou u samodržící podprsenky téměř nutností. Tato podprsenka má však něco navíc :-) Uvnitř košíčků je speciální výplň, která zaručí, že se budete v podprsence cítit jistě tak, jako by vám poprsí držely druhé ruce. Navíc je v košíčku zapracovaná pevná kovová výztuž. Díky této vychytávce košíček krásně přilne k prsu a neodstává, což bývá často u podprsenek tohoto typu problém. Tři řady silikonových pásků zaručí, že se podprsenka ani nepohne a prsa zůstanou na svém místě, ať budete dělat cokoli.

Podprsenka má korzetový střih a nízký střed. Prsa tedy posune více k sobě a vytvoří nádherný dekolt. Navíc ji můžete vzít také do šatů s hlubokým výstřihem. Podprsenka je střižena do polokorzetu, což může být ze začátku na těle trošku nezvyk. Znamená to vlastně, že spodní část obvodu pod košíčkem je o kus prodloužena.

Krajka, která zdobí košíčky, je zcela hladká a nerýsuje se ani pod upnutými oděvy. Podprsenku tak můžete nosit i pod klasická trička. Klidně ji tedy můžete zařadit mezi modely pro každodenní nošení. Díky tomu, že kraje košíčku perfektně přiléhají, podprsenka nebude vůbec vidět.

Co se týče pohodlí, podprsenka je na těle moc příjemná. Někdo může mít problém právě se sníženým obvodem, ale je to spíše záležitost zvyku. Pokud vám na těle nevadí silikonové proužky po obvodu, jistě se budete v podprsence cítit skvěle.

VELIKOST 

U této samodržící podprsenky jsem zvolila velikost 30G. Tento model má pevnější obvod a se zákaznicemi často musíme vybrat obvod o číslo větší. Sama nosím obvod UK 28-30 a přiklonila jsem se spíše k volnější variantě. Podprsenka je pevná a perfektně drží.

V nabídce je od velikosti obvodu 30 do 36 a košíčky v UK číslování A-G. Krásně drží opravdu ve všech velikostech, přijďte se přesvědčit, ráda vám s výběrem pomůžu. Samozřejmě se stane, že někomu podprsenka nesedne, ať už střihem nebo to zkrátka není to pravé. Vždy se však dá vybrat také jiná alternativa, pokud nakupujete třeba pod konkrétní šaty nebo tričko.

DO KOMPLETU

Do kompletu jsou k této podprsence pouze kalhotky tanga, ale dohromady to vypadá opravdu skvěle. Rozhodně doporučuji je minimálně vyzkoušet a kouknout, jak vypadá celý set dohromady.

ZÁVĚREM

Podprsenka Wonderbra Ultimate Strapless byla otestována nejen při běžném nošení, ale také při tanci a dokonce i na trampolíně. Nedávno jsem začala chodit na hodiny fitness pole dance a tak jsem se rozhodla ji podrobit ještě většímu zátěžovému testu. Hlavou dolů. Musím říct, že s mojí velikostí (30G) mě opravdu příjemně překvapilo, že prsa z podprsenky nevypadla a držela i v této pozici. Jak je vidět, opravdu v ní můžete dělat úplně cokoli :-) 

Další recenzi na tuto podprsenku si můžete přečíst také na blogu Shoesmaniac.

Tuto recenzi pro vás připravila asistentka prodeje Alena.