Navigace
Hledat

Wonderbra Ultimate Strapless

Wonderbra Ultimate Strapless

Wonderbra Strapless je jednou z nejlepších samodržicích podprsenek. Podívejte se zblízka na její technologii druhé ruce.

Revoluční samodržící podprsenka Wonderbra je konečně na českém trhu. Dali jsme jí pořádný zátěžový test a obstála na jedničku s hvězdičkou. Pokud hledáte korzetovou podprsenku bez ramínek, která vaše prsa udrží, ať se děje cokoli – pak se spolehněte na Wonderbru.

Testování podprsenky

Wonderbra Ultimate Strapless

Barva: Black Lace

Velikost: UK 30G

Podprsenku můžete zakoupit v obchodech Správné podprsenky. Konstrukce podprsenky je vždy stejná, může se lišit krajkovým vzorem.

Estetika, funkce a pohodlí

Podprsenka Ultimate Strapless značky Wonderbra je celosvětovým bestsellerem a rozhodně patří k TOP podprsenkám bez ramínek, které vaše prsa podpoří, ať se děje cokoliv. Na první pohled vás zaujme především krásným zpracováním. Podprsenka má tělový podklad, přes který je přetažena krásná černá krajka. Tento model s krajkou se vyrábí ve dvou barevných variantách – v černé a ivory.

wonderbra ultimate strapless lace

Technologie druhé ruce

Vyztužené košíčky jsou u samodržící podprsenky téměř nutností. Tato podprsenka má však něco navíc. Uvnitř podprsenky jsou zapracované lehké, avšak pevné karbonové „ručičky“, díky kterým podprsenka perfektně podpoří vaše poprsí i bez ramínek a nebude nikde odstávat. Košíček krásně přilne k prsu a pevně ho podrží. Tento model má po obvodu také silikonové pásky, které jsou u novějších modelů nahrazeny silikonovými tečkami po obvodu.

Druhé ruce Wonderbra Strapless

Druhé ruce Wonderbra zblízka na jiném modelu:

Wonderbra Ultimate Strapless druhé ruce

Podprsenka má korzetový střih a nízký střed. Prsa tedy posune více k sobě a vytvoří nádherný dekolt. Navíc ji můžete vzít také do šatů s hlubokým výstřihem. Podprsenka je střižena do polokorzetu, což může být ze začátku na těle trošku nezvyk. Znamená to vlastně, že spodní část obvodu pod košíčkem je o kus prodloužena.

Krajka, která zdobí košíčky, je zcela hladká a nerýsuje se ani pod upnutými oděvy. Podprsenku tak můžete nosit i pod klasická trička. Klidně ji tedy můžete zařadit mezi modely pro každodenní nošení. Díky tomu, že kraje košíčku perfektně přiléhají, podprsenka nebude vůbec vidět.

Co se týče pohodlí, podprsenka je na těle moc příjemná. Někdo může mít problém právě se sníženým obvodem, ale je to spíše záležitost zvyku. Pokud vám na těle nevadí silikonové proužky po obvodu, jistě se budete v podprsence cítit skvěle.

Podprsenky Wonderbra v e-shopu

Velikost

U této samodržící podprsenky jsem zvolila velikost 30G. Tento model má pevnější obvod a se zákaznicemi často musíme vybrat obvod o číslo větší. Sama nosím obvod UK 28 – 30 a přiklonila jsem se spíše k volnější variantě. Podprsenka je pevná a perfektně drží.

V nabídce je od velikosti obvodu 30 do 38 a košíčky v UK číslování A-G. Krásně drží opravdu ve všech velikostech, přijďte se přesvědčit, ráda vám s výběrem pomůžu. Samozřejmě se stane, že někomu podprsenka nesedne, ať už střihem nebo to zkrátka není to pravé. Vždy se však dá vybrat také jiná alternativa, pokud nakupujete třeba pod konkrétní šaty nebo tričko.

Test podprsenky Wonderbra Strapless recenze

Závěrem

Podprsenka Wonderbra Ultimate Strapless byla otestována nejen při běžném nošení, ale také při tanci a dokonce i na trampolíně. Nedávno jsem začala chodit na hodiny fitness pole dance a tak jsem se rozhodla ji podrobit ještě většímu zátěžovému testu. Hlavou dolů. Musím říct, že s mojí velikostí (30G) mě opravdu příjemně překvapilo, že prsa z podprsenky nevypadla a držela i v této pozici. Jak je vidět, opravdu v ní můžete dělat úplně cokoli 🙂

Podprsenky Wonderbra v e-shopu

Tuto recenzi pro vás připravila asistentka prodeje Alena ze Správné podprsenky.

Podobné články