Menší prsa nejsou vždy „Ačka“ aneb rychloplastika!

Kolikrát už jsem slyšela větu „Mám malý prsa, tak musím mít Áčka“! Málokterá žena však doopravdy Áčka má! Věřte mi, nemusíte platit tisíce za plastické operace. Stačí vzít do ruky krejčovský metr, změřit se a začít se rozhlížet po správné velikosti podprsenky! Jak už jsem říkala, správná podprsenka dělá divy. Myslím, že následující fotografie mluví sama za sebe…

podprsenka porovnánípodprsenka porovnání

 

Máme zde první odvážnou slečnu, která se nechala od Správné podprsenky také vyfotit. U první podprsenky byla bohužel ustřižená cedulka, obvod jsme však změřily a měl volně položený 75cm, natažený něco přes 85cm. Takže to tipuji někde mezi 75-80A. Samozřejmě na takto drobnou slečnu je to úplně špatná velikost. Košíčky hodně odstávaly, obvod vyjížděl nahoru a prsa zde vlastně vůbec nic nedrželo a tak se rozutekly všude možně, jen nebyly tam, kde by být měly.

Takže jsme vzaly metr, prsa jsme přeměřily a podle tabulky nám vyšla velikost 60C – míry pod prsy 66cm, přes prsa 76cm. Jelikož jsme však kupovaly podprsenku v Marks and Spencer, kde jsou většinou podprsenky šité menší, vzaly jsme velikost 60D. No a podívejte, jak krásně sedí! Podprsenku jsme hezky oblékly (návod zde), prsa upravily a po necelé půl minutě bylo po plastice ;)

obvod porovnání

 

Nová podprsenka krásně sedí, jak vidíme na obrázku výše, obvod je konečně v místech, kde by být měl, nikam se neposouvá, hezky drží. Kostice končí až za prsem, prsa jsou v podprsence upravená, košíčky neodstávají. Jelikož jsou nyní prsa držena hlavně obvodem, tak, jak by to mělo být, prsa neutíkají ani bokem ani spodem košíčků podprsenky. Díky tomu se nám vytvořily ňadra dmoucí.

 

z boku

Na obrázku výše můžete vidět názorný příklad špatné velikosti podprsenky. Košíčky nedoléhají na prso, ale odstávají. Když odtáhneme zapínání podprsenky od těla, zjistíme, že by se nám tam vešla ještě i kamarádka. Podprsenka zde absolutně neplní svůj účel, jelikož má příliš velký obvod, který se posouvá nahoru a rozhodně tedy nepodporuje prsa. Košíčky zde dokonce vypadají velké, jelikož jsou nevyplněné a odstávají. Na vině je však především velký obvod.

 

Skoro stejný košíček, ale menší obvod

podprsenky porovnání

V tomto případě jsme zmenšily obvod podprsenky o celých 20cm! Jak je vidět z obrázku, košíček je zhruba stejně velký, ale obvod je podstatně kratší (podprsenka je jiná, než na fotografiích výše, je však úplně stejně velká, velikost 60D). U staré podprsenky nenatažený obvod měřil 75cm, natažený něco málo přes 85cm. Zde máme novou podprsenku velikosti 60D, obvod měřený volně má 55cm, po natažení 65cm. Trocha matematiky, ale jak už je na první pohled jasné, jelikož jsme naměřily pod prsy 66cm, se správnou podprsenkou se na tuto hodnotu dostaneme. Pokud si však koupíte obvod větší, podprsenka vám nikdy nebude správně sedět.

Zlaté pravidlo při volbě velikosti obvodu je, že by měl mít v nataženém stavu zhruba stejnou délku, jako si naměříte pod prsy.

Zkuste také naší zázračnou rychloplastiku a i vy můžete objevit, že vlastně prsa máte! Stačí si pořídit SPRÁVNOU PODPRSENKU! :-)