Navigace
Hledat

Menší prsa nejsou vždy „Ačka“ aneb rychloplastika

Menší prsa nejsou vždy „Ačka“ aneb rychloplastika

Podívejte se, jaká kouzla umí padnoucí podprsenka s menším poprsím. Malá prsa nejsou vždy "Ačka".

„Mám malý prsa, tak musím mít Áčka“! Málokterá žena však doopravdy Áčka má… Nemusíte platit tisíce za plastické operace. Stačí vzít do ruky krejčovský metr, změřit se a začít se rozhlížet po správné velikosti podprsenky. Správná podprsenka totiž umí opravdu divy.

Když stačí změnit velikost

Máme zde první odvážnou slečnu, která se nechala od Správné podprsenky také vyfotit. U první podprsenky byla bohužel ustřižená cedulka, obvod jsme však změřily a měl volně položený 75 cm, natažený něco přes 85 cm. Takže to vypadá na obvod podrpsenky 80. Samozřejmě na takto drobnou slečnu je to úplně špatná velikost. Košíčky hodně odstávaly, obvod vyjížděl nahoru a prsa zde vlastně vůbec nic nedrželo a tak se rozutekly všude možně, jen ne do výstřihu.

Takže jsme vzaly metr, prsa jsme přeměřily a podle tabulky nám vyšla velikost 60C – míry pod prsy 66 cm, přes prsa 76 cm. U nové podprsenky jsme pak zvolili velikost 60D. Nezapomeňte, že velikost z kalkulátoru je jen orientační. No a podívejte, jak krásně sedí! Podprsenku jsme hezky oblékly, prsa upravily a po necelé půl minutě bylo po plastice 😉

Zvětšení prsou bez plastiky pomocí správné velikosti podprsenky

Správná velikost obvodu

Se změnou velikosti obvodu najednou podprsenka perfektně sedí. Obvod se u větší velikosti 80A (vlevo) stále posouval po zádech nahoru. Nyní sedí krásně vodorovně kolem těla a nikam se neposouvá. Poprsí drží především obvod podprsenky, nikoliv ramínka. Nejen velikost košíčků, ale také správná velikost obvodu je klíčová pro výsledný efekt v podprsence.

Rozdíl mezi špatným a správným obvodem podprsenky

Jak poznat volný obvod a co může způsobit

Příliš volný obvod podprsenky a jak ho poznatVolný obvod podprsenky způsobí, že podprsenka nesedí tak, jak by měla. V tomto případě volný obvod podprsenky zapříčinil odstávání košíčků. Košíčky tak na prsa nedolehly v kraji a měly tendenci se neustále odchlipovat.

Když jsme zatáhli za obvod podprsenky, byl extrémně volný a dal se odtáhnout skutečně daleko. Podprsenka v tuto chvíli vůbec neplní svůj účel. Navíc se košíčky zdají jako příliš velké, jelikož jsou kvůli volnému obvodu nevyplněné a odstávají.


Závěrem

V tomto případě jsme zmenšili obvod podprsenky o celých 20 cm. Jak je vidět z obrázku, košíček je zhruba stejně velký, ale obvod je podstatně kratší. U staré podprsenky nenatažený obvod měřil 75 cm, natažený něco málo přes 85 cm. Nová podprsenka velikosti 60D má obvod měřený volně 55 cm, po natažení 65 cm. Trocha matematiky, ale jak už je na první pohled jasné (jelikož jsme naměřily pod prsy 66 cm), obvod 60 je v tomto případě ten správný. Pokud si koupíte větší obvod, než potřebujete, podprsenka vám nikdy nebude správně sedět.

Zlaté pravidlo při volbě velikosti obvodu je, že by měl mít v nataženém stavu zhruba stejnou délku, jako si naměříte délku obvodu pod prsy.

Spočítejte si svoji velikost podprsenky

Podobné články