Slova zakladatelky

Jmenuji se Karolina Tomascová a jsem spolumajitelkou obchodu Správná podprsenka a nadšenkyní do spodního prádla. Možná se teď nacházíte ve stejné situaci, jako já před lety, když jsem hledala svoji padnoucí podprsenku. Nikde mi nedokázali pořádně poradit, výběr v mojí velikosti byl hodně omezený a já jsem se pořád jen trápila v podprsence, která mi vůbec neseděla. Poté jsem odjela na půl roku do Anglie a viděla jsem, jak takový obchod s podprsenkami může vypadat a to mě inspirovalo. Rozhodla jsem se vzít věci do vlastních rukou a s maminkou Irenou jsme otevřely první obchod se spodním prádlem a osobním poradenstvím – Správná podprsenka. Moje cesta byla dlouhá, začínala jsem blogem, radami na internetu a toto místo na našich stránkách stále ještě najdete. Snažila jsem se pro vás sepsat moje rady a zkušenosti, které vám můžou pomoci, pokud to k nám třeba máte daleko.

Proč my?

Jedna z našich zákaznic na otázku proč se k nám ráda vrací, odpověděla: „Protože nemusím kupovat nic, co vcelku ujde, ale můžu si vybrat z toho, co opravdu sedí.“ A to je přesně to, co děláme.

Neprodáváme spodní prádlo, ale pomáháme ženám si vybrat to pravé. Patříme mezi jedny z mála obchodů, které nabízí opravdu velký rozsah velikostí podprsenek. Momentálně máme skladem více než 140 různých velikostí. Proto si můžete být jistá, že vám pomůžeme najít takovou podprsenku, která bude jako šitá na míru a ve které se budete cítit skvěle.

Pomůžeme vám najít podprsenku dle vašich představ, která vám perfektně padne. Naše služba, tzv. bra-fitting, není pouze o měření. Společně vybereme podprsenku ve správné velikosti, pohodlnou a zejména takovou, ze které budete mít radost a budete se v ní dobře cítit. Každé zákaznici se vždy věnujeme individuálně. Kromě velikosti vám vysvětlíme, jaký střih je pro vás vhodný. Dozvíte se, jak má podprsenka správně vypadat, jak si ji obléct a upravit, a také jak o spodní prádlo pečovat.

Abychom naplnili očekávání každé ženy, najdete u nás podprsenky od velikosti obvodu 60 a košíčky ve velikostech A-K (v UK číslování). Nabízíme více než 140 různých velikostí podprsenky. Přijďte se přesvědčit, jak vhodně zvolená velikost a střih podprsenky dokáže zlepšit celkový vzhled postavy během chviličky!

Čím se lišíme od jiných obchodů?

Třeba tím, že se ke každé zákaznici chováme stejně, ať nakoupí za sto korun nebo za tisíce. Na nikoho nekoukáme z vrchu a dokážeme vytvořit skvělou atmosféru. Pro někoho je nákup podprsenky hororem, my z něj uděláme příjemnou záležitost. Chceme, abyste se u nás cítila dobře a ráda se k nám vracela. I když si třeba jen přijdete vyzkoušet svoji velikost, budeme pořád stejně milé a usměvavé. U nás je to prostě relax. Navíc si ani nemusíte pamatovat všechny typy a velikosti, které s vámi vyzkoušíme. Vše si zapíšeme do počítače a při vaší další návštěvě už budeme vědět, co vám sedělo a celý nákup bude zase o něco příjemnější.

Náš tým

Věřím, že se nám za posledních pár let podařilo dát dohromady skvělý tým. Ať už v našem obchodě narazíte na kohokoli, každá asistentka prodeje se k vám bude chovat mile, přívětivě a dokáže vám poradit s jakýmkoli problémem – tedy pokud se týká spodního prádla. I když často se nám stane, že se tak zapovídáme, že se dostaneme i k těm osobním…

Dream team

Karolina Tomascová

Karolina Tomascová

Zakladatelka a spolumajitelka obchodu

Karolina Tomascová

Zakladatelka a spolumajitelka obchodu
Karolina Tomascová

Karolina založila Správnou podprsenku jako blog pro pomoc ženám při jejich cestě za padnoucí podprsenkou. Nyní má na starosti zejména marketing, správu eshopu a komunikaci se zákazníky a dodavateli. Natáčí pro vás zajímavá videa a připravuje různé akce. Ráda se však pořád věnuje také výběru krásného spodního prádla se zákaznicemi.

Email:
Telefon:
Alena M.

Alena M.

Asistentka prodeje

Alena M.

Asistentka prodeje
Alena M.

Alena je velmi pečlivá a neustále něco organizuje. Prodej spodního prádla jí moc baví, což dokazuje také praxe v oboru přes 15 let. Má velký smysl pro detail a zákaznici obslouží jedině s úsměvem na tváři. V obchodě pro vás najde i to, co jste vůbec nevěděla, že nutně potřebujete.

Email:
Telefon:
Irena Tomascová

Irena Tomascová

Spolumajitelka obchodu

Irena Tomascová

Spolumajitelka obchodu
Irena Tomascová

Irena s dcerou Karolinou spolu založily obchody Správná podprsenka. Irena se stará zejména o finanční stránku podnikání a o účetnictví. Společně s Karolinou pak vybírají nové kolekce spodního prádla. Obvykle jezdí dvakrát za rok do Paříže si vše v klidu prohlédnout. Irenu potkáte také na prodejně, jak se s úsměvem věnuje zákaznicím.

Email:
Telefon:
Daniela K.

Daniela K.

Asistentka prodeje

Daniela K.

Asistentka prodeje
Daniela K.

Danielu baví móda, vzhled a vizáž. Často ji potkáte na prodejně, kde pomáhá zákaznicím vybrat skvěle padnoucí podprsenku. Dokáže krásně sladit barvy a poradit, jaká podprsenka se k vám hodí. Kromě práce v obchodě ve volném čase pracuje také jako vizážistka. Umí ženám skvěle naslouchat a poradit.

Email:
Telefon:
Alena Z.

Alena Z.

Asistentka prodeje

Alena Z.

Asistentka prodeje
Alena Z.

Alena byla úplně první posilou do týmu Správné podprsenky. S příchodem druhého kamenného obchodu pomáhala vše rozjet. Je velmi energická a pracovitá a dokáže se skvěle věnovat třeba i několika zákaznicím najednou. Často jí také můžete vidět na našem Facebooku, kde vám představuje na fotografiích novinky z našich obchodů.

Email:
Telefon:
Iva C.

Iva C.

Asistentka prodeje

Iva C.

Asistentka prodeje
Iva C.

Iva je nejnovějším členem našeho týmu. K podprsenkám však měla vždy blízko a spodní prádlo miluje. Právě proto ji práce baví a se zákaznicemi by klidně podprsenky zkoušela třeba celé hodiny. Největší radost jí udělá, když vidí, jak je zákaznice z nové podprsenky nadšená nebo se spokojená vrátí.

Email:
Telefon:

Co o nás říkají naše zákaznice

Napsali o nás