Velká vánoční soutěž

PRO DÁMY: Našla jste již svoji padnoucí podprsenku? Víte o nějaké dámě ve svém okolí, která by ji také potřebovala jako sůl?
PRO PÁNY: Nevíte, čím potěšit partnerku pod stromeček? Stěžuje si vaše partnerka nebo třeba maminka často na bolesti zad?

UDĚLEJTE RADOST DÁRKOVÝM POUKAZEM DO SPRÁVNÉ PODPRSENKY
A ZAPOJTE SE TAK DO NAŠÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE O ZBOŽÍ V HODNOTĚ 3.000,- KČ

SOUTĚŽ JE NYNÍ UKONČENA,
GRATULUJEME: JIŘÍ KALENSKÝ

 

Dárkovým poukazem darujete nejen krásné a padnoucí spodní prádlo, ale také zážitek v podobě osobního poradenství.

Obdarované najdeme takovou podprsenku, o které vždy snila a hezky se o ni postaráme :-)

 

Do soutěže se zapojíte jednoduše registrací zakoupeného dárkového poukazu v období od 13. listopadu do 23. prosince 2019.

O co soutěžíme

Výhrou v soutěži je zboží v hodnotě 3.000,- Kčnašich obchodů. Vybrat si můžete z našich skladových zásob cokoliv se vám zalíbí :-)
Všechny přihlášené soutěžící zároveň čeká malé překvapení.

Jak se zapojit do soutěže

Do soutěže se zapojíte registrací zakoupených dárkových poukazů v minimální hodnotě 2.000,- Kč. Hodnoty poukazů lze sčítat a můžete tak registrovat například 2x poukaz za 1.000,- Kč nebo 4x poukaz v hodnotě 500,- Kč. Přihlásit se můžete do soutěže i několikrát, pokud budete mít více zakoupených poukazů, minimální součet zakoupených poukazů na jednu přihlášku však musí být 2.000,- Kč.

Kdy soutěž probíhá

Do soutěže je možné se přihlásit v období od 13. listopadu do 23. prosince 2019 včetně (s poukazy zakoupenými v tomto období) a to výše uvedeným způsobem. Vyhlášení soutěže proběhne 8. ledna 2020.

Proč to děláme?

Moc dobře si uvědomujeme, jaká to může být životní změna, když na sobě poprvé máte padnoucí podprsenku. Zároveň víme, kolik let se mnohdy ženy trápí v podprsence, která jim více ubližuje než pomáhá. Chceme více podpořit to, aby se ženy nebály o spodním prádle mluvit s kamarádkami a vzájemně si dokázaly poradit. Dárkové poukazy u nás před Vánoci kupují nejčastěji pánové pro své partnerky. My ženy však máme obvykle ve svém blízkém okolí nějakou ženu, ať už je to kamarádka nebo třeba maminka či dcera, u které tušíme, že podprsenka nesedí úplně správně. Posloucháme, jak si dotyčná stěžuje na bolesti zad a krční páteře a nechce ani slyšet, že by to třeba mohlo být podprsenkou. Tuto práci už můžete nechat na nás, jen je potřeba udělat onen první krok a vaši blízkou osobu trošku pošťouchnout, třeba právě dárkovým poukazem. Ženy ženám ❤

 

Registrovat zakoupené dárkové poukazy

 

Tipy na drobnosti, které se hodí k dárkovému poukazu:
Kovové škrabošky ručně vyráběné v Itálii
Francouzský prací prášek na jemné prádlo v organzovém sáčku
Neviditelné tričko nebo tílko
Podvazkový pás pro připnutí punčoch
Noční košilka (větší výběr najdete v kamenných prodejnách)

 


 

Podmínky velké vánoční soutěže

(dále jen „podmínky“)

  1. Organizátor soutěže

1.1 Organizátorem soutěže je Správná podprsenka s.r.o., IČ 05581800, sídlem: Střížkovská 717/30, Praha 8.

1.2 Účast v soutěži je dobrovolná a účastník svou účastí v soutěži vyjadřuje souhlas s jejími pravidly.

  1. Účastníci soutěže a přihlášky do soutěže

2.1 Zúčastnit této soutěže se může každý občan ČR, který splní podmínky soutěže. Do soutěže se nemohou zapojit zaměstnanci organizátora soutěže.

2.2 Účastník se do soutěže přihlásí registrací zakoupeného dárkového poukazu v minimální hodnotě 2.000,- Kč nebo registrací zakoupených dárkových poukazů menší hodnoty, jejichž součet je minimálně 2.000,- Kč. Registrovat lze dárkové poukazy zakoupené v období od 13. listopadu do 23. prosince 2019 a to včetně poukazů vystavených elektronicky. Registrace dárkových poukazů je možná zde. Do soutěže je možné se přihlásit opakovaně, pokud má účastník více poukazů v minimální hodnotě 2.000 Kč. 

  1. Průběh soutěže

3.1 Soutěž probíhá v době od 13 listopadu 2019 do 23. prosince 2019 včetně. Po tomto datu již nebude možné se do soutěže přihlásit.

3.2 Hlavní výhrou je odběr zboží v hodnotě 3.000,-  ze skladového sortimentu prodejen Správná podprsenka. 

3.3 Výherce bude vylosován a vyhlášen 8. ledna 2020 a zveřejněn na této stránce.

3.4 Výherce bude o výhře informován na e-mail uvedený v přihlášce do soutěže. Výherce může výhru vybrat do 6 měsíců od vyhlášení soutěže. Po uplynutí této lhůty zaniká nárok na předání výhry.

  1. Podmínky soutěže

4.1 Účastník soutěže zakoupí v období od 13. listopadu 2019 do 23. prosince 2019 dárkový poukaz v kamenných obchodech nebo v e-shopu Správná podprsenka. Do soutěže lze registrovat také dárkové poukazy zakoupené elektronicky.

4.2 Pro účast v soutěži účastník musí dárkové poukazy registrovat zde. Účastník se do soutěže přihlásí registrací zakoupeného dárkového poukazu v minimální hodnotě 2.000,- Kč nebo registrací zakoupených dárkových poukazů menší hodnoty, jejichž součet je minimálně 2.000,- Kč.

4.3 Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit soutěžícího, u kterého bude zjištěno podvodné jednání.

4.4 Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit, změnit či zrušit.

  1. Práva a povinnosti:

5.1 Právo na výhru nevzniká v případě nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže soutěžícím.

5.2 Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a výhru není možné právně vymáhat. Výhru v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny, než která je organizátorem stanovena.

5.3 Organizátor neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě změny emailové adresy oproti adrese uvedené v přihlášce do této soutěže nebo v případě jejího nesprávného či nečitelného uvedení.

5.4 Účastí v soutěží dává soutěžící organizátorovi souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v přihlášce do soutěže a to konkrétně svého jména a příjmení, emailu a telefonního čísla, za účelem navázání kontaktu se soutěžícím v průběhu soutěže a rovněž pro účely zasílání obchodních sdělení, informací o průběhu této soutěže a informací o dalších marketingových akcích organizátora.

5.5  Účastník dává organizátorovi v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa a telefonní číslo, které organizátorovi v souvislosti se svou účastí v soutěži nebo čerpáním výhry poskytne, za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži a pro další obchodní a marketingové účely organizátora, a to na dobu 5 let; souhlasí též s jejich zveřejněním v rozsahu jméno, příjmení, ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách organizátora, pokud bude toto užití v souvislosti s touto soutěží, zejména za účelem vyhlášení výherců. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním.

  1. Cena:

6.1 Hlavní výhrou je odběr zboží v hodnotě 3.000,-  ze skladového sortimentu prodejen Správná podprsenka.