Navigace
Hledat

Otevíráme novou prodejnu v Jihlavě

Otevíráme novou prodejnu v Jihlavě

Nově nás najdete i mimo Prahu. V úterý 25. září 2018 jsme pro vás otevřeli novou prodejnu Správné podprsenky v srci Jihlavy.

Najdete nás v srdci Jihlavy

Jihlava má konečně místo, kde najdete přes 140 velikostí podprsenek na jednom místě a s velikostí si nemusíte vůbec lámat hlavu. S námi si zkrátka nákupy užijete. Starosti se střihem a velikostí nechte na nás, hravě si poradíme. V kabince s vámi vyzkoušíme různé střihy a typy podprsenek a společně vybereme takovou, která bude přesně podle vašich představ.

Ukážeme vám, jak si podprsenku správné obléct a upravit a jak o ni pečovat tak, aby vám dlouho vydržela. Prostory nové prodejny jsme pro vás vyladili do posledního puntíku, aby vám u nás bylo příjemně. Přijďte s námi oslavit otevření nové prodejny a objevte i vy kouzlo správné podprsenky….

Oslava otevření nové prodejny

25. 9. otevření nové prodejny Správné podprsenky v Jihlavě

25. 9. – 9. 10. slavíme 10% slevou na nákup v prodejně v Jihlavě. Svým nákupem v nové prodejně se zároveň můžete přihlásit do soutěže. Výherkyni vrátíme hodnotu nákupu v poukazech.

9. 10. od 14:00 velká OSLAVA OTEVŘENÍ a křest nové prodejny s našimi ambasadorkami, vyhlášení vítězky soutěže, tombola, občerstvení a další radosti a překvapení 😉

Kde nás najdete

Správná podprsenka
U Mincovny 2, Jihlava (vchod z Masarykova náměstí)

Správná podprsenka Jihlava

„Podle studie The Industry Gender Gap je talent žen jedním z nejvíce nevyužitých zdrojů. Když jsem přidávala naši novou pobočku v Jihlavě na Google Maps, mezi „výhody“ prodejny mi to nabídlo položku „vedeno ženami“. Hrdě jsem ji tedy odklikla rovnou u všech prodejen.

Správná podprsenka je založena a vedena ženami. Pro ženy. S láskou ♡. Jsme rodinný podnik a s maminkou už si neumíme ani představit, že bysme dělaly něco jiného. Srdečně vás tedy všechny zveme na oslavu otevření a křest nové prodejny v Jihlavě v úterý 9. října od 14 hodin.

Přijďte se potkat nejen s námi, ale poslechnout si také příběhy (ne)obyčejných žen. Novou prodejnu nám pokřtí skvělá filmová kaskadérka Hanka Dvorská, která dublovala například Angelinu Jolie a úspěšně prošla léčbou rakoviny. Ambasadorkou se stane také novinářka Tea Parkanová, která se věnuje akrobatickému rokenrolu a poznala už kouzlo správné podprsenky na vlastní kůži. 

Těšíme se na vás!“

– Karolina Tomascová
zakladatelka Správné podprsenky

Podobné články