HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU

Hledáme energickou asistentku prodeje, která bude posilou do našeho skvělého týmu!

Nepožadujeme předchozí zkušenost s prodejem spodního prádla, zaškolíme si vás. Je pro nás důležitá chuť do práce a láska ke spodnímu prádlu ♥

Nehledáme výpomoc na pár měsíců, ale osobu, která se stane součástí našeho týmu a bude se společně s námi vyvíjet.

Věříme, že je naše práce opravdu důležitá. To pochopíte už po pár dnech v našem obchodě…

Nehledáme p(r)odavačku, ale asistentku prodeje, která se zákaznicí bude od prvního momentu, kdy vstoupí do prodejny a bude se jí věnovat s maximálním nasazením.

Naučíte se opravdu naslouchat lidem a pracovat s nimi. Za pár měsíců budete znát sortiment obchodu jako vlastní boty, budete se orientovat ve velikostech i značkách a zaručujeme jistou profesionální deformaci – na ulici hravě poznáte, kdo má na sobě nevhodnou velikost podprsenky :-)

"Nehledáme výpomoc na pár měsíců, ale osobu, která se stane součástí našeho týmu a bude se společně s námi vyvíjet."

Co budete dělat?

✦ Nebudete jen prodávat spodní prádlo, ale budete pomáhat ženám vybrat si to pravé

✦ Přebírat zboží a naskladňovat

✦ Občas klikat a vyřizovat objednávky z eshopu

✦ Sledovat skladové zásoby a doobjednávat zboží

✦ Chatovat s našimi zákaznicemi na eshopu

✦ Starat se o to, aby naše prodejny byly stále krásné a čisté

Požadované znalosti a dovednosti

✦ Bez problémů pracovat s PC (Word, Excel Internet)

✦ Ovládat alespoň základy anglického jazyka

✦ Spolehlivost a poctivost

✦ Ochota naslouchat a učit se novým věcem

✦ Vysoké pracovní nasazení

✦ Vášeň pro spodní prádlo :-)

Co vám můžeme nabídnout?

✦ Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu (a to neříkáme jen tak!)

✦ Zaměstnanecké slevy

✦ Vstřícnost při plánování dovolené a pracovních směn

✦ Rozumné finanční ohodnocení

✦ Další nefinanční odměny, které vás motivují

"Do našeho týmu hravě zapadnete, pokud máte stále úsměv na tváři, jste aktivní, dokážete naslouchat a hezky mluvit s lidmi."

JEŠTĚ PÁR DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ

Kde budete pracovat: Správná podprsenka Vinohradská 79, Praha 2 a Na Hrázi 3, Praha 8 (asistentky prodeje se střídají na obou prodejnách)

Otevírací doba obchodů: pondělí – pátek od 10 do 19 hodin, sobota od 10 do 14 hodin (zatím pouze pobočka Vinohradská)

✦ Pracovní úvazek dle dohody 30 hod. týdně nebo HPP.

Nástup od 1. února 2017

kabinka správná podprsenka

Máte pocit, že je práce u nás přesně to, co hledáte?

Chcete u nás pracovat? Napište nám!

Do emailu přiložte:

  1. Svůj životopis a také nám napište, proč by se vám líbilo u nás pracovat
  2. Fotografií a představou o platových podmínkách + rozsahu pracovního poměru.

Vše pošlete na email: admin@spravnapodprsenka.cz a do předmětu uveďte „Chci být novou asistentkou ve Správné podprsence“.

Vybrané kandidáty si pozveme na osobní pohovor. Těšíme se na vás!