Navigace
Hledat

Slavíme 10. narozeniny

Slavíme 10. narozeniny

Věřili byste tomu, že je to již 10 let od otevření naší první kamenné prodejny? Pojďte s námi oslavit naše krásné kulaté narozeniny!

Narozeninový týden 8. – 12. srpna

V rámci našeho narozeninového týdne jsme pro vás připravili hned několik pozorností. Především se moc těšíme, až se s vámi zase potkáme.

Na prodejnách

Na všech našich kamenných prodejnách jsme pro vás připravili:

  • krásné dárky k nákupu od nás a našich dodavatelů (do rozebrání zásob)
  • dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč pro všechny, kdo nám na prodejně popřejí k narozeninám (bez nutnosti nákupu; poukaz lze následně uplatnit v kamenných prodejnách v období od 12. 9. do 29. 10. 2022 k nákupu nad 1000 Kč)
  • soutěž o balíček plný dárečků (v balíčku najdete kalhotky Smoothease, designovou nerezovou lahev Empreinte, značkový prací sáček, peněženku a propisku s logem Správné podprsenky, sportovní cestovní lahev, šperk od značky Wacoal, saténový sáček pro uložení spodního prádla)
  • sladké občerstvení

Naše kamenné obchody

V e-shopech

  • poštovné zdarma s kódem „10NAROZENINY“ (doručení Zásilkovnou k objednávce nad 300 Kč, platnost od 8. do 14. 8. 2022)
  • dárek k nákupu (do rozebrání zásob)
  • soutěž o kalhotky Smoothease, která bude probíhat na našich sociálních sítích, sledujte také Mamishop

Mamishop

E-shop Správná podprsenka


Náš příběh

S Irenou jsme tak zavzpomínaly, jak jsme vybíraly prostory pro naši vůbec první prodejnu a když vidíme fotografie z jejího otevření, tak žasneme nad tím, že jsme vůbec měly co prodávat. Na prodejně byl pouze zlomek zboží, které u nás najdete dnes a místo skladu jsme měly kancelář.

Jak vypadala první prodejna

První prodejna zářila barvami a krajkami a po několikátém dotazu na hladkou tělovou podprsenku jsme zjistily, že jsme poměr barevných a krajkových vůči hladkým podprsenkám, měly mít úplně obráceně. Postupně jsme se s vámi učily, hledaly nové a lepší produkty a za chvíli nám přestala první prodejna stačit.

Sortiment prodejny při otevření v roce 2012

Po prvním roce se z kanceláře postupně stal sklad a nakonec jsme pod tíhou veškerého zboží a neskutečné poptávky otevřely také druhou prodejnu v Praze. Později se přidal e-shop, mimopražská pobočka v Jihlavě a v tomto roce také Mamishop.

Prodejna v Jihlavě před rekonstrukcí

Radosti i strasti podnikání

Za těch deset let jsme prožily mnoho krásných, ale i náročných chvil. Prodejna na Praze 8, v ulici s příznačným názvem Na Hrázi, byla už před naším příchodem jednou kompletně vyplavena skoro až ke stropu při velké pražské povodni. Stejně tak jsme i my jednou stěhovaly zboží, ke dveřím umisťovaly pytle s pískem a modlily jsme se, aby to tentokrát nedošlo tak daleko. Tenkrát jsme měly štěstí.

O několik let později, když z ničeho nic musely být naše prodejny uzavřené kvůli COVID, se nám začala smůla lepit na paty. Byly jsme bez příjmu, prodejny byly zavřené a vyplavila se nám prodejna na Praze 8. Po prvotním šoku a rozhodování, zda v této těžké době prodejnu zachovat, nebo investovat do její kompletní opravy, se nám vyplavila také kancelář. Prodejnu jsme se nakonec rozhodly zachránit a další dva roky jsme v neskutečných nervech a záplavě slz bojovaly proti neviditelnému nepříteli. V jednom roce měly naše prodejny více měsíců zavřeno, než otevřeno a často jsme myslely na nejhorší.

Poděkování

Nevíme, co přijde do budoucna a nejistota je stále veliká, ale víme, že s vámi se to vždy pokusíme zvládnout. Moc si vážíme vaší přízně za uplynulých deset let a také vašich slov podpory, která nám dodávala sílu v těch nejtěžších chvílích. Věříme, že tu pro vás budeme ještě mnoho let. 

Budeme moc rády, když s námi příští týden oslavíte naše krásné 10. narozeniny. Těšíme se na vás.

Podobné články