Navigace
Hledat

Výprodej 15. - 18. února

Výprodej 15. - 18. února

Starší kousky musí pryč. Přijďte na výprodej, nebo nakupte na našich prodejnách s 10% slevou.

Výjimečná příležitost: Ušetřete na nákupu spodního prádla.

Jsou tu novinky! Ve dnech 15. až 18. února pro vás připravujeme výjimečnou nabídku, která vám umožní ušetřit na nákupu kvalitního spodního prádla. Máte možnost získat 10% slevu na všechny produkty v našich kamenných prodejnách v Praze a Jihlavě. Navíc jsme pro vás připravili také výprodej starších kolekcí spodního prádla a plavek.

Kdy a kde dostanu slevu?

Slevu 10 % na nákup získáte na všech našich kamenných prodejnách v uvedeném období. Vydat se za námi můžete na dvě pražské prodejny a do Jihlavy.

Kde bude výprodej?

Výprodej spodního prádla a plavek bude v těchto dnech probíhat pouze v prodejně na Vinohradské. Můžete si ulovit spodní prádlo se slevou až 70 %. Nezapomeňte však, že u výprodejových kousků bude již omezený výběr velikostí, jedná se o poslední kusy.

Poradíme vám

Naše asistentky prodeje vám rády pomohou s výběrem správné velikosti a střihu, takže si můžete být jista, že odejdete s padnoucím spodním prádlem.

Dodatečné informace

  • Otevírací doba se nemění, v sobotu 18. února bude otevřena pouze prodejna na Vinohradské 79.
  • Slevu 10 % můžete uplatnit v kamenných prodejnách na všechny produkty nad 500 Kč. Nelze sčítat s dalšími slevami, ani aplikovat na kousky ve výprodeji.
  • Produkty ve výprodeji na prodejně vám ukážeme ve Stories na našem Instagramu. Některé produkty z výprodeje najdete také v e-shopu.

Slevy v e-shopu

Podobné články