Valentýnský den krásy ve Správné podprsence

OSLAVTE S NÁMI VALENTÝNA I LETOS A NECHTE SE ZDARMA NALÍČIT!

Říká se, že Valentýn je už pouze komerčním svátkem a každý kdo jej slaví, musí být snad blázen. Ale po pravdě, kolik z těch zbývajících 364 dní využijete k tomu, abyste někomu udělali radost, jen tak, maličkostí, která potěší?

Víte, jak vidíme Valentýna my?
  • Jako čas, kdy se pánové odhodlají vkročit do obchodu plného podprsenek a plni očekávání chtějí vybrat něco pěkného pro svoji partnerku.
  • Jako čas, kdy se dámy obléknou do věcí, které by si běžně nekoupily a najednou se cítí krásně a spokojeně. Nemůžou se dočkat, až se ukážou partnerovi.
  • Jako čas, kdy se tento „svátek“ netýká pouze zamilovaných, ale dcera udělá radost mamince, kterou už dlouhou dobu trápí bolesti zad ze špatné velikosti podprsenky.

Každoročně s vámi slavíme Valentýna proto, že vám chceme udělat radost, potkat se s vámi a vidět váš úsměv.

Letos se můžete nechat zdarma nalíčit na obou našich prodejnách a to od profesionálních vizážistek ze SURFACE profesionální školy líčení. Prodloužili jsme také délku jednotlivých termínů, aby se vám vizážistka mohla věnovat s maximální péčí a měla jste dostatek času se zeptat na vše, co bude potřeba.

Přijďte k nám v úterý 14. února, vyberte si nějaké pěkné spodní prádlo a nechte se zdarma nalíčit od vizážistek makeu-up školy SURFACE.

Rezervujte si svůj termín u vizážistky!

surface makeup skola

Akce VALENTÝNSKÝ DEN KRÁSY ve Správné podprsence:
  • Každá zákaznice se u nás může nechat zdarma nalíčit od vizážistek ze SURFACE profesionální školy líčení
  • Máte k dispozici hodinku krásy s vizážistkou, která si vás vezme do parády. Můžete se na cokoli zeptat a nechat si poradit.
  • A možná vás ještě něčím překvapíme ;-)

curvykatePokud máte zájem se po příjemných nákupech u nás ještě nechat nalíčit, je potřeba si REZERVOVAT termín předem. Akce platí 14. února 2017 – tentokrát na obou našich prodejnách. Přijít můžete samozřejmě také bez objednání, nemůžeme vám však garantovat volné místo u vizážistky.

Čas objednávky je rezervovaným časem u vizážistky, na nákupy můžete tedy dorazit třeba o půl hodinky dříve :) Případné čekání vám zpříjemníme výbornou kávou nebo teplým čajem a budeme tu mít pro vás i něco malého na zub.

Moc se na vás těšíme!