Valentýnský den krásy ve Správné podprsence

OSLAVTE S NÁMI VALENTÝNA I LETOS A NECHTE SE ZDARMA NALÍČIT!

Říká se, že Valentýn je už pouze komerčním svátkem a každý kdo jej slaví, musí být snad blázen. Ale po pravdě, kolik z těch zbývajících 364 dní využijete k tomu, abyste někomu udělali radost, jen tak, maličkostí, která potěší?

Víte, jak vidíme Valentýna my?
  • Jako čas, kdy se pánové odhodlají vkročit do obchodu plného podprsenek a plni očekávání chtějí vybrat něco pěkného pro svoji partnerku.
  • Jako čas, kdy se dámy obléknou do věcí, které by si běžně nekoupily a najednou se cítí krásně a spokojeně. Nemůžou se dočkat, až se ukážou partnerovi.
  • Jako čas, kdy se tento „svátek“ netýká pouze zamilovaných, ale dcera udělá radost mamince, kterou už dlouhou dobu trápí bolesti zad ze špatné velikosti podprsenky.

Každoročně s vámi slavíme Valentýna proto, že vám chceme udělat radost, potkat se s vámi a vidět váš úsměv.

Přijďte se k nám nechat zdarma nalíčit. Líčení můžete využít na obou našich prodejnách a to od profesionálních vizážistek ze SURFACE profesionální školy líčení. Vizážistky profesionální školy líčení SURFACE jsou neskutečně šikovné, jak už jsme si ověřili v rámci loňské valentýnské akce. Věříme, že líčení bude opět úžasné a vy budete odcházet s úsměvem na tváři. Prodloužili jsme také délku jednotlivých termínů, aby se vám vizážistka mohla věnovat s maximální péčí a měla jste dostatek času se zeptat na vše, co bude potřeba. Pokud se pro make-up nadchnete můžete

A máme pro vás další valentýnské překvapení. Vaši pleť si budete moci nechat hýčkat luxusními gely Ageloc společně v rámci ošetření vaší pleti galvanickým přístrojem na obličej i tělo Galvanic spa II od americké vědecké společnosti NuSkin s více jak třicetiletou tradicí. Unikátní ošetření pomáhá ženám s restartem produkce kolagenu a elastinu přírodní cestou, zmírněním celulitidy a celkovému zpevnění, projasnění a detoxikaci  kůže. Dámy, budete si tak moci v praxi zažít blahodárný účinek tohoto ošetření, které si můžete zdarma vyzkoušet v prodejně na Vinohradské od 15 do 19 hodin. Pokud chcete vyzkoušet Galvanic spa II a zároveň si rezervujete líčení u vizážistky, dorazte ideálně o půl hodinky dříve.

Přijďte k nám ve středu 14. února, vyberte si nějaké pěkné spodní prádlo, nechte se zdarma nalíčit od vizážistek makeu-up školy SURFACE. 

Rezervujte si svůj termín u vizážistky ♡

surface makeup skola

Akce VALENTÝNSKÝ DEN KRÁSY ve Správné podprsence:
  • Každá zákaznice se u nás může nechat zdarma nalíčit od vizážistek ze SURFACE profesionální školy líčení.
  • Máte k dispozici hodinku krásy s vizážistkou, která si vás vezme do parády. Můžete se na cokoli zeptat a nechat si poradit.
  • V prodejně na Vinohradské můžete odpoledne vyzkoušet také ošetření gely Ageloc v rámci ošetření galvanickým přístrojem.
  • A překvapíme vás také něčím sladkým na zub ;-)

curvykatePokud máte zájem se po příjemných nákupech u nás ještě nechat nalíčit, je potřeba si REZERVOVAT termín předem. Akce platí 14. února 2018 na obou našich prodejnách. Přijít můžete samozřejmě také bez objednání, nemůžeme vám však garantovat volné místo u vizážistky.

Čas objednávky je rezervovaným časem u vizážistky, na nákupy můžete tedy dorazit třeba o půl hodinky dříve :) Případné čekání vám zpříjemníme výbornou kávou nebo teplým čajem a budeme tu mít pro vás i něco malého na zub.

Moc se na vás těšíme!