Navigace
Hledat

Seminář: Posiluji svoje sebevědomí

Seminář: Posiluji svoje sebevědomí

Připravili jsme pro vás seminář, díky kterému se už nebudete bát podívat se na sebe do zrcadla…

Naším cílem není pouze prodej spodního prádla. Chceme, abyste se v našich podprsenkách cítila krásná a sebevědomá. Když v kabince vidíme, jak se na sebe v novém spodním prádle s nadšením díváte, je to úžasné. A nyní se můžete cítit ještě lépe. Ve spolupráci se skvělou koučkou Jitkou Ungerovou, jsme pro vás připravili nabitý seminář, kterého byste se rozhodně měla zúčastnit.

Seminář posiluji svoje sebevědomí, Správná podprsenka

Na co se můžete těšit

Na semináři se naučíte dívat se na sebe i na ostatní více pozitivním pohledem. Budete se umět pochválit a ocenit to, co je na vás krásné. Naučíte se chválit sebe sama i lidi kolem vás. Rozjasníme váš den a vy odejdete s krásným pocitem.

Kampaň The perfect body Správná podprsenka

Jitka Ungerová, která vás bude seminářem provázet, se zabývá osobním (i firemním) koučinkem. Kombinuje různé metody z psychologie, koučinku, mentoringu, poradenství či psychologie. Stojí si za tím, že každá překážka se dá zdolat, pokud víte, jak na to. Ze zkušenosti ví, že se na sebe často díváme negativním pohledem. Čím častěji se tímto negativním pohledem zabýváme, tím více na sobě objevujeme další věci, které se nám nelíbí. Navíc nás začne vnímat negativně také naše okolí. Na semináři se tedy naučíte tento pohled otočit, pochválit se, ocenit sebe i druhé.

Kdy, kde, jak se přihlásit?

Seminář se bude konat ve čtvrtek 6. října 2016 v prodejně Správné podprsenky, Vinohradská 79Praha 2 a bude trvat asi hodinu. Přihlásíte se na konkrétní čas (přihlašovací formulář najdete níže), který vám vyhovuje a s vámi se zúčastní dalších zhruba 4  -5 žen. Je nutné si předem rezervovat čas semináře. Vstupné je symbolických 100 Kč, které můžete zaplatit buď předem přímo na prodejně nebo po schválení času rezervace také online přes e-shop.

Jak to dopadlo?

Moc děkujeme všem zúčastněným, akce se povedla na jedničku a měli jsme z vaší radosti opravdu krásný pocit. Rády pro vás do budoucna akci zopakujeme. Nezapomeňte prosím napsat něco hezkého koučce Jitce, která se o vás celý den laskavě starala.

Podobné články