Zamilujte si Valentýna se slevovými kupony

Oslavte s námi den svatého Valentýna, i když jste třeba zrovna single.

curvykate

Den svatého Valentýna 14. února je svátkem lásky. Často se také uvádí, že se jedná o „svátek zamilovaných“. S námi však můžete den svatého Valentýna oslavit, ať už zrovna máte partnera či nikoli. Udělejte radost především sama sobě a kupte si nějaký pěkný dárek, vy si to přece zasloužíte. Zkrátka věnujte jeden den lásce jako takové – a tou nemusí být jen láska partnerská. Užijte si tento den po svém.

Chci si udělat radost a využít slevové kupony

My jsme si pro vás letos připravili speciální slevové kupony, které můžete využit v našich kamenných obchodech od 12. do 16. února 2019 a udělat si tak radost krásným spodním prádlem. Využít můžete hned několik různých kuponů a pokud víte, že máte ve svém okolí kamarádku, která by také potřebovala padnoucí podprsenku, přijďte klidně spolu. Nebo s sebou vezměte třeba maminku, která si už delší dobu stěžuje na bolesti zad ze špatné podprsenky. Kupony stačí vytisknout a uplatnit u pokladny.

Slevové kupony můžete využít nejen na podprsenky, ale také na košilky, stahovací prádlo nebo třeba plavky. První část nové kolekce plavek už nyní najdete na našich prodejnách. Nezapomeňte prosím, že s plavkami je to u nás vždycky docela fičák a bývají rychle pryč. Neváhejte proto s jejich nákupem dlouho a přijďte si novou kolekci vyzkoušet již nyní – i když k tomu počasí zatím úplně neláká.

Pánové, kteří chtějí partnerku potěšit dárkovým poukazem, mohou využít kupon, díky kterému dostanou k voucheru navíc punčochy jako dárek.