Navigace
Hledat

Taškový výprodej a oslava 5. narozenin

Taškový výprodej a oslava 5. narozenin

Vše co se vejde do tašky za 1490 Kč! Pouze jeden den, nepropásněte!

♥ VELKÝ TAŠKOVÝ VÝPRODEJ ♥

Naplňte tašku spodním prádlem a zaplaťte pouze 1490 Kč!

Nakupte pro sebe, kamarádku, maminku. Jen pozor, ať se taška neroztrhne…

V ceně jsou navíc dárky v hodnotě více než 1000,- Kč a když nám popřejete k 5. narozeninám, odnesete si také poukázku na další nákup v hodnotě 200,- Kč.

Taškový výprodej Správná podprsenka

Kdy a kde bude výprodej probíhat

Přijďte k nám do Správné podprsenky na Vinohradskou 79 v úterý 1. srpna 2017 a užijte si vzrušující nákupy. Dostanete od nás papírovou tašku a z vybraného zboží ji můžete naplnit naprosto čímkoli. Tento taškový výprodej bude o něco málo menší, než v roce 2015, ale rozhodně bude z čeho vybírat.

V nabídce budou podprsenky, kalhotky i plavky různých velikostí a značek. Začínáme v úterý 1. srpna v 10 hodin ráno.

Upozorňujeme, že v rámci této akce NENÍ MOŽNÉ spodní prádlo z taškového výprodeje VYZKOUŠET. To platí pro všechny, bez výjimky, nesmlouváme 🙂 Naše asistentky prodeje však budou celou dobu přítomné a můžete se s nimi o velikosti kdykoli poradit nebo se zeptat na to, co vás bude zajímat.

Po minulém taškovém výprodeji jsme byly velmi příjemně překvapené z vašich pozitivních reakcí. Většina z vás chválila jak organizaci tak pomoc prodavaček a obvykle z taštičky nesedla třeba jen jedna podprsenka, což je skvělý úspěch! Věříme, že se nám také letos povede vytvořit stejně příjemnou atmosféru, abyste byly znovu spokojené.

Dárky k nákupu

Do taštičky vám u pokladny přidáme také jeden z výrobků úžasné Lékárny pro radost (spalovač tuků Fat Burner Thermo nebo Hot Burn) v hodnotě 450,- Kč a poukaz v hodnotě 500,- Kč na služby skvělé koučky Jitky, která vám pomůže se v životě skutečně pohnout z místa a dostane vás tam, kam chcete.  A další drobné dárečky budete mít pak připravené od nás 🙂

Ještě něco navíc

Máme pro vás ještě jedno super překvapení. 1. srpna totiž slavíme 5 let Správné podprsenky! Je to neskutečné, jak to uteklo. A narozeniny budeme slavit celý týden. Stavte se u nás kdykoli od 1. do 4. srpna 2017 a popřejte nám k narozeninám. Pro všechny z vás, které budou tak hodné a staví se za námi, máme připravené poukázky v hodnotě 200,- Kč na nákup v našich obchodech. Tato akce platí na obou prodejnách a poukázky lze použít už od září tohoto roku.

Z čeho bude možné vybírat

V nabídce budou například tyto značky: Ewa Michalak, Parfait, Affinitas, Masquerade, Panache Cleo, LingaDore, Curvy Kate, Hotmilk a další. Nechte se překvapit! Taštičky se možná zdají na první pohled malé (18 x 8 x 24cm), ale skutečně se do nich vejdou i největší podprsenky od Ewy Michalak – a že to jsou pořádné velikosti. Opravdu se nemusíte bát, už z minulého výprodeje máme vyzkoušené, že se do ní vejde hoooooodně 🙂

Uvítáme PLATBU V HOTOVOSTI a těšíme se na vás!

Majitelky obchodu: Irena (vlevo) s dcerou Karolinou při oslavě otevření první kamenné prodejny

Majitelky obchodu: Irena (vlevo) s dcerou Karolinou při oslavě otevření první kamenné prodejny

Otevírací doba

Úterý 10-19 hodin

1 taška plná spodního prádla = 1490,- Kč + zdarma dárky v hodnotě více než 1000,- Kč

*Na zboží v akci nelze uplatnit žádné další slevy. Výměna zboží není možná.
*Vaše soukromé zprávy nás vždy potěší, ale tentokrát skutečně předem neprozradíme, které produkty a jaké konkrétní velikosti budou do výprodeje zahrnuty. Vše se dozvíte až na místě.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A ODPOVĚDI – AKTUÁLNÍ VERZE BUDE PŘIPRAVENA NA FB UDÁLOSTI

1) Jak to ve zkratce funguje?

Na prodejně na Vinohradské najdete VYBRANÝ SORTIMENT značek např. Ewa Michalak, Parfait, Affinitas, Masquerade, Cleo, LingaDore, Curvy Kate, Hotmilk atd. ze kterého si můžete taštičku naplnit naprosto čímkoli. Jedná se o podprsenky, kalhotky do kompletu, plavky. V rámci této akce není možné prádlo vyzkoušet. U pokladny pak za vše zaplatíte pouze 1490 Kč a ještě k tomu od nás dostanete dárečky od partnerů.

2) Lze přijít nakupovat s kamarádkou a taštičku zaplatit napůl?

Samozřejmě vás může přijít nakoupit více. Pokud však budete s kamarádkou sdílet výprodejovou taštičku, vybírat může vždy aktuálně jen jedna, aby to bylo fér vůči ostatním.

3) Bude výprodej také na Palmovce?

Nebude, veškeré výprodejové zboží jsme převezli do prodejny na Vinohradskou 79, kde máme větší prostory a zároveň tak budete mít větší výběr. Na Palmovce nebude v tento den přerušen běžný provoz, pokud si budete chtít v klidu přijít vybrat a nechat poradit.

4) Když přijdu až odpoledne, bude tam ještě moje velikost XY?

Stejně tak jako vy nevíme, kdo k nám dorazí a jaké budou mít dámy velikosti. Nedokážeme také odhadnout, kolik toho zbyde a které podprsenky nebo plavky budeme mít ve vaší velikosti. Prostě se přijeďte podívat, nakoukněte, omrkněte, zda pro vás něco máme. Užijte si vzrušení nákupů za hubičku!

5) Jaké konkrétní podprsenky nebo plavky budou zařazeny do výprodeje?

To se dozvíte až na místě. Den před výprodejem ještě do světa vyšleme krátké video nebo pár fotografií, kde pro vás budeme mít náhled vybraného zboží v akci. Trošku vás poškádlíme a zlákáme…

6) Co když neznám svoji velikost?

Můžete k nám dorazit ještě před výprodejem, nechat se přeměřit, vyzkoušet různé podprsenky a hned budete vědět, na čem jste 🙂

7) Kolik se to ho vejde do jedné tašky?

To budete muset zjistit! Záleží, čím taštičku zaplníte. Můžete jí naplnit jen kalhotkami a jednou podprsenkou. Někdo má rád podprsenky nevyztužené, těch se tam třeba vejde o něco více. Počítáme s tím, že vyztužené podprsenky zákaznice na chvíli prohnou košíčky do sebe, aby se do taštičky lépe vešly. Také se jich dá do sebe složit několik. Doma si můžete orientačně vše vyzkoušet, taštička má rozměr 18 x 8 x 24cm. Do taštičky jsme v pohodě uložili podprsenku Ewa Michalak vel. 44H a kolem by se vešly ještě i kalhotky nebo třeba nevyztužená podprsenka.

8) Budete výprodej nějak organizovat?

Ano, zákaznice budeme pouštět postupně. Nechceme, aby v rámci výprodeje došlo k přehnané agresi nebo snad dokonce zranění. Po celou dobu vám budou také nablízku asistentky prodeje, se kterými se případně můžete poradit ohledně velikosti jednotlivých modelů (např. jestli mají větší / menší košíčky v průměru k ostatním nebo pokud si nebudete vědět rady s převody číslování). Na místě bude také občerstvení (káva, čaj, voda, sušenky).

Ranní fronta na taškový výprodej v roce 2015 a samé usměvavé ženy. I přesto, že jsme zákaznice pouštěli do prodejny postupně se nám povedlo poměrně rychle frontu rozpustit. Žádné přehnaně dlouhé čekání ani stanování se opravdu nekonalo :-)

Ranní fronta na taškový výprodej v roce 2015 a samé usměvavé ženy. I přesto, že jsme zákaznice pouštěli do prodejny postupně se nám povedlo poměrně rychle frontu rozpustit. Žádné přehnaně dlouhé čekání ani stanování se opravdu nekonalo 🙂

Podobné články