O krok blíže ke správné podprsence

Dnes tu máme druhou odvážnou slečnu, která se nechala nafotit po proměně od Správné podprsenky. Jaká kouzla nám předvede padnoucí podprsenka tentokrát? :-)

 

Z 80C na 70C

Naměřily jsme 72cm pod prsy a 86cm přes prsa. Na tyto míry bychom správně měly zvolit podprsenku velikosti 65D (případně DD). Bohužel jsme takovou velikost nesehnaly a tak jsme zvolily nejlepší možnou variantu, tedy velikost 70C. Proto tedy článek s názvem „O krok blíže ke správné podprsence“.

Ono po tom volném obvodu u podprsenky 80C je to i tak šok a chvíli trvá, než si tělo zvykne na podprsenku –  že tam „něco je“ a že „je to cítit na těle“. Obě podprsenky jsou vyztužené s lehkým push-up. Skoro mi přijde, že podprsenky v menších velikostech se bez push-up ani nevyrábí.

První (černá) podprsenka je velikosti 80C. Obvod v nenataženém stavu má 70cm a okolo 85cm natažený. Je tedy samozřejmě moc velký, vzhledem k tomu, že jsme pod prsy naměřily 72cm. Obvod o 13cm větší zkrátka neposkytne prsům žádnou podporu a podprsenka je naprosto k ničemu. Jak můžete vidět na fotografii níže, obvod u černé podprsenky se nám sune směrem nahoru a zepředu (viz. fotka nahoře) prsa nejsou držena v dekoltu a opět se nám rozutekla všude možně.

 

Změna velikosti obvodu

U podprsenky 70C jsme u obvodu v nenataženém stavu naměřily 65cm, natažený potom kolem 76cm. To znamená změnu v obvodu podprsenky  téměř o 10cm méně! Je to samozřejmě rozdíl na první pohled. U bílé podprsenky obvod sedí tam, kde má, nikam se nesune a zepředu je vidět, že prsa jsou správně držena v dekoltu. Nicméně to pořád ještě nebylo ono, moc jsem nepochopila účel zapínání pouze na jeden háček (bílá podprsenka), čímž samozřejmě podprsenka ztrácí na podpůrné činnosti  i přesto, že obvod je již téměř ve správné velikosti.

 

Na obrázku výše můžete vidět, jak poznat moc velký obvod podprsenky. Správně byste měli odtáhnout zapínání asi tak na tři prsty, nikoli si na zádech střežit ještě místo pro kamarádku. Z boku je vidět, že košíčky vůbec nesedí, jak by měly. Takováto podprsenka slouží opravdu pouze k tomu, aby vám pod tričkem nebyly vidět bradavky. Jinak totiž můžete vyrazit i bez ní, jelikož vůbec neplní funkci podprsenky a je úplně k ničemu.

Před a po

 

Jelikož mi po minulé proměně někdo vytknul, že podprsenka je stejně jen pod oblečením a nikdo jí nevidí, nyní vás přesvědčím o opaku. Podprsenka samotná sice vidět není, ale na první pohled je viditelný rozdíl. Jak vidíte na fotografii výše, špatná podprsenka nám zde prsa tak trochu splácla a vůbec nepozvedla – jak by taky mohla, když je obvod tak velký! Naopak u velikosti podprsenky 70C jsou prsa z boku krásně kulatá a pozvednutá a celkově vypadají lépe.

 

Také také při pohledu zpředu můžeme vidět změnu. Jelikož prsa mají konečně nějakou podporu a neutíkají nám do podpaží ani nevypadávají spodem košíčků, najdeme je tam, kde mají být, tedy v dekoltu.

Tak milé dámy/slečny/paní,  teď už jen stačí přestat se hrbit, hezky se narovnat a se správnou velikostí podprsenky, krásným dekoltem a zdviženou hlavou vyrazit do ulic :-)