Nejprodávanější správná velikost podprsenky

Velmi bych si přála, aby tento článek něco změnil, ale ono se tomu tak stejně nestane a bude se i nadále psát, že většina českých žen má velikost 75B.

Zde bych ráda upozornila právě na rozdílná tvrzení a vyjádřila k nim svůj názor.

1) Nejprodávanější velikost podprsenky je 75B

2) Většina žen má velikost podprsenky 75B

S prvním tvrzením naprosto souhlasím. Stačí se podívat po českých obchodech, kde právě ve velikosti 75B naleznete největší nabídku spodního prádla. Většinou převládají velikosti A-D v obvodech 75-90. Přestože tuto velikost kupuje většina žen, je nutné upozornit, že se ve většině případů nejedná o správnou velikost. V této velikostní škále se ve skutečnosti pohybuje velmi malé procento žen. Často se mi stává, že mi ženy v obchodě sdělí, že mají právě zmiňovanou velikost 75B. Upozorňuji, že se jedná o velmi rozdílné typy. Pokud vedle sebe postavím dvě ženy a jedna je štíhlá a má menší poprsí a druhá je sinější postavy a má větší ňadra a obě tvrdí, že mají právě velikost 75B, něco bude asi špatně, že?

Tímto navazuji na druhé tvrzení, které se často objevuje na internetu a to, že většina žen má velikost podprsenky 75B. Pokud bychom napsali, že většina žen si myslí, že má velikost podprsenky 75B, tak už by na tom bylo o něco více pravdy. Opravdu dámy, není možné, abyste všechny měly tuto velikost. Každá máme naprosto jinou postavu, jiný objem hrudníku a nelze všechny univerzálně obléct. Pokud jste se ještě nikdy nezměřila za účelem zjištění správné velikosti podprsenky, proč to neudělat zrovna dnes? Stačí vám pouze krejčovský metr a přibližnou velikost podprsenky následně můžete zjistit zde.

Ptali jsme se vás, jaká je podle vás nejprodávanější správná velikost podprsenky. Nejčastějším tipem byla velikost 70E, 75E a 65F. Překvapivě se ale v odpovědích objevily také velikosti 80B-D. Jak je ale vidět, většina z vás má již opravdu velikosti hezky v oku a tak jste správné odpovědi byli opravdu blízko. Pojďme se podívat na sedm nejvíce prodávaných velikostí v našem obchodě (= samozřejmě správných a padnoucích podprsenek).

Nejprodávanější jsou velikosti 70E a 75E. Hmm, kam se nám ztratilo 75B? V těsném závěsu za nimi pak velikost 65FF (ano, obvod 65 také existuje a dokonce se prodává!), 75FF, 75DD, 65E a na sedmém místě potom 70DD. Všechny uvedené velikosti jsou ve zdvojeném britském číslování, převedena byla pouze velikost obvodu. Jedná se tedy o velikosti: 32E, 34E, 30FF, 34FF, 34DD, 30E a 32DD.