Pro obchodníky nabízíme velkoobchodní prodej
spodního prádla značky HOTmilk a pracích prášku Soyelle

Hotmilk spodní prádlo

spravnapodprsenka

Společnost HOTmilk Lingerie založila Lisa Ebbing a Angela Crosbie a vytvořily tak velmi sofistikovanou řadu spodního prádla. Prádlo značky HOTmilk je nejen krásné a sexy, ale hlavně funkční. Díky skvělému zpracování a jedinečnému designu HOTmilk v roce 2012 získává první místo v kategorii mateřského a kojicího prádla na udílení cen UK Lingerie Awards.

Těhotenské a kojící prádlo značky HOTmilk je smyslné a sexy. V nabídce najdete mateřské a kojící podprsenky, košilky a pyžamka. HOTmilk je luxusní těhotenské spodní prádlo a v podprsenkách této značky se budete cítit krásná a sebevědomá jako nikdy předtím! Kromě spodního prádla pro nastávající maminky jsou v nabídce také podprsenky bez kostic pro běžné nošení a také kvalitní a velmi oblíbené košilky a pyžama se zapracovanou podprsenkou. V nabídce HOTmilk je také řada Milkman, kde najdete boxerky a slipy pro pány.

Kojicí podprsenky HOTmilk poskytují fantastickou podporu a funkčnost. Všechny kojící podprsenky této značky jsou z vnitřní strany košíčku bavlněné a bezešvů v oblasti bradavek. Výhodou je šestiřadé zapínání, které maminky ocení zejména po porodu, kdy se váha velmi mění. Všechny kojící podprsenky značky HOTmilk mají rychloupínání pro snadné kojení a pohodlně široká ramínka větších velikostí. V nabídce najdete také nádherné noční košilky s rychloupínáním.

Novozélandská značka HOTmilk je nyní distribuována do 47 zemí a více než 800 maloobchodních prodejen.

Prací prášky Soyelle

Soyelle je francouzský prací prášek speciálně vyvinutý na jemné spodní prádlo. Hodí se na podprsenky, plavky, punčocháče, ale také třeba na hedvábné a kašmírové oblečení.

Výhody:

♥ Odstraňuje nečistoty

♥ Zabraňuje žloutnutí materiálu

♥ Odstraňuje zbytky soli a opalovacího krému z plavek

♥ Nádherně voní – svěží vůně čistoty

♥ Je ECO – friendly

♥ Neobsahuje fosfáty a je biologicky rozložitelný

Prací prášek na spodní prádlo Soyelle se vyrábí ve variantě 500g v boxu nebo sáčku a pak také ve větším kilovém balení, možné je objednat pro zákazníky také vzorky.

V případě zájmu o velkoobchodní prodej se informujte o podmínkách a možnostech spolupráce na

info@spravnapodprsenka.cz