Navigace
Hledat

Prima Donna

Prima Donna

Kvalita a pohodlí, to je Marie Jo.

Vše začalo u korzetů

Van de Velde (prodává značky Marie Jo a Prima Donna) je rodinný podnik založený v roce 1919. Margaretha a Achiel Van de Velde v tomto roce otevřeli první obchod s korzety. Později firma rozšířila svůj sortiment a začala se specializovat na výrobu podprsenek. Důraz byl kladen na kvalitu, funkčnost a kreativitu. Výrobky byly dodávány přímo do specializovaných butiků se spodním prádlem.

Van de Velde si mezi zákazníky vybudovala vynikající pověst a to zejména pro své skvělé střihy a vynikající kvalitu produktů.

Kvalita podprsenek Prima Donna

  • Jedna podprsenka má v průměru 45 dílů, což zaručuje vynikající funkčnost a pohodlí.
  • Kostice jsou z kvalitní oceli pokryté vrstvou nylonu, jsou pevné, ale zároveň flexibilní a dokáží se přizpůsobit vašemu pohybu. Všechny kostice jsou bezniklové, antialergenní.
  • Panel na kostice je měkký a pohodlný. Kostice leží na pěnové vrstvě, tedy na lehce odpruženém materiálu pro dosažení maximálního komfortu při nošení.
  • Ramínka jsou šetrná k pokožce, podložena polyamidovým vláknem a antialergenní. Van de Velde používá speciální technologii svařování ramínek (nejsou šitá) a tudíž jsou hladší a tenčí. Pod oblečením se tolik nerýsuje například posuvná spona ramínka.
  • Než se jedna podprsenka dostane na trh, trvá to zhruba 18 měsíců. V Belgii se nejprve zpracuje návrh a ušijí vzorky. Podprsenky se šijí v Tunisu a Číně dle důsledných detailních pokynů a poté je provedena ještě manuální kontrola v Belgii. Teprve poté je spodní prádlo distribuováno do obchodů.

Prohlédnout si modely Prima Donna

Pro koho je spodní prádlo Marie Jo

PrimaDonna Sophora podprsenkaKolekce Marie Jo je luxusní a má perfektní střihy. Zaměřuje se na ženy s menší velikostí poprsí, zhruba na velikost košíčku A-E. Lze vybrat jak hladké, tak nádherně zdobené modely.

V naší nabídce najdete především limitované edice Marie Jo, které odpovídají nejnovějším módním trendům. Milujeme podprsenky Marie Jo Avero, které si svým typickým zdobeným ramínkem s květinami získaly srdce nejedné z našich zákaznic.

Podprsenky Prima Donna v e-shopu

Podobné články