Navigace
Hledat

Žlábek - jak ho vytvořit nebo se ho zbavit

Žlábek - jak ho vytvořit nebo se ho zbavit

Máte prsa daleko od sebe a toužíte po ikonickém "žlábku"? Poradíme vám, jaký vybrat střih podprsenky.

Ženy, které mají prsa daleko od sebe, se často za každou cenu snaží dosáhnout „žlábku“. Naopak ty ženy, které mají prsa u sebe a žlábek mají v každé podprsence, se ho často snaží zbavit. Jak tedy na to?

Pomůže vám podprsenka s nízkým středem

Podprsenka Simone Perele WishPokud máte prsa daleko od sebe, bude pro vás nejlepší volbou jsou podprsenky typu plunge. Tyto podprsenky mají nízký střed, to znamená, že kostice prsa neodděluje. Právě díky nízkému středu se takové podprsenky hodí zejména do výstřihu „v“.

Podprsenky plunge mohou mít podobný efekt jako push-up podprsenky i přesto, že nemají žádné vycpávky. Podprsenka s nízkým středem posouvá prsa do výstřihu a docílíte tedy požadovaného žlábku.

Pokud máte opravdu malé poprsí, žlábek může být opravdu těžké vytvořit. Pokud se vám nepodaří poprsí posunout více k sobě ani díky plunge podprsence, zkuste podprsenku push-up. Nezapomeňte také na správnou velikost podprsenky. V této proměně jsme si ukázali, jaká kouzla dokáže pouhá změna velikosti vaší podprsenky.

Co když o „žlábek“ nestojíte?

Balconette podprsenka Felina Conturelle ProvencePokud máte prsa blízko u sebe a žlábek se vám tvoří v jakékoli podprsence, věřte, že by s vámi mnoho žen ihned měnilo.  Ale samozřejmě ne každé ženě se žlábek líbí, natož pokud ho má pořád. Svého (ne)milovaného žlábku se můžete zbavit například pomocí podprsenek typu balconette, které mají vysoký střed a prsa oddělí. Některým ženám však mohou být tyto podprsenky nepohodlné právě z toho důvodu, že kostice nemají mezi prsy dostatek místa a mohou způsobovat otlaky.

Pokud se vám zdá, že nepatříte ani do jedné z výše zmiňovaných skupin, pak máte největší štěstí. Díky správně zvolenému střihu podprsenky můžete žlábek vytvořit nebo se ho naopak bez větších problémů zbavit.

Podobné články