Navigace
Hledat

Tři měsíce na výměnu kojicí podprsenky

Tři měsíce na výměnu kojicí podprsenky

Konec stresu s výběrem velikosti kojicí podprsenky. Po porodu velikost nepadne? Nevadí, vyměníme ji.

Víme, jak je pro maminky často těžké a stresující vybrat vhodnou velikost kojicí podprsenky ještě před porodem. My už to máme trošku v oku a většinou se trefíme. Může se však stát, že třeba nakonec kojit nebudete, nebo se vám velikost hodně změní. Nechceme, abyste měla doma podprsenky, které nemůžete nosit. Proto nyní nově maminkám nabízíme tři měsíce na výměnu kojicí podprsenky.

Nákup kojicí podprsenky bez rizika

Ať už se jedná o kojicí podprsenku, košilku, nebo třeba kojicí tílko, u nás budete mít nyní výhodu možnosti výměny do tří měsíců od nákupu. Prádlo můžete vyměnit za vhodnější velikost, nebo případně za cokoliv jiného z naší nabídky.

Občas se například stane, že maminka nakoupí několik kojicích podprsenek a pak přes veškerou snahu nemůže kojit a prádlo vůbec nevyužije. V takovém případě můžete kojicí podprsenku vyměnit třeba za klasickou podprsenku, která se vám bude jistě hodit.

Musíme ale nastavit pravidla

Kojicí košilka - v kabince Správná podprsenkaPřeci jen se stále bavíme o spodním prádle a proto výměna do tří měsíců bude možná u kojicích podprsenek (a dalšího kojicího prádla), které budou zcela nenošené a s neodstřiženými originálními cedulkami. Jedině tak můžeme přijmout spodní prádlo zpět a vyměnit vám jej za jiné.

Pokud si od nás pořídíte více kousků, přichystejte si s sebou do porodnice jednu kojicí podprsenku, kterou vyperete a budete ji mít v tašce do porodnice. Ostatní si nechte doma s originálními cedulkami a odstraňte je až v případě, že bude vše v pořádku a budete chtít podprsenky nosit.

Naše kamenné obchody


A jak to bude v e-shopu?

Pro výměnu v e-shopu i Mamishopu do třech měsíců budou platit stejná pravidla, tzn. spodní prádlo musí být nepoškozené, nenošené a se všemi originálními cedulkami. Tak jak jste zvyklé, můžete kojicí podprsenky z e-shopu vrátit do dvou týdnů. Na výměnu za jinou velikost či jiný kousek pak budete mít tři měsíce.


Příspěvek zdravotní pojišťovny

Víte, že na naše kojicí podprsenky můžete využít příspěvek zdravotní pojišťovny? Podívejte se na přehled příspěvků jednotlivých pojišťoven a jak je můžete uplatnit.


Kojicí podprsenka Hotmilk Správná podprsenka

Jak vybrat kojicí podprsenku?

Projděte si našeho průvodce výběrem kojicí podprsenky. Dozvíte se, kdy je ideální koupit kojicí podprsenku, jakou vybrat a jak odhadnout velikost po porodu. Vše přehledně na jednom místě.

Velký průvodce výběrem kojicí podprsenky

Pokud jste z Prahy nebo z Jihlavy, velmi rády vás uvítáme na některé z našich kamenných prodejen, kde můžete využít poradenství zdarma. Společně najdeme padnoucí kojicí podprsenku, která vám bude sloužit již v těhotenství, ale především po porodu.

Podobné články