Navigace
Hledat

Vše pro maminky nyní v prodejně na Palmovce

Vše pro maminky nyní v prodejně na Palmovce

Nákup kojicí podprsenky je u nás příjemným zážitkem. Navíc jsou tak krásné, že byste ani nepoznala, že se jedná o kojicí podprsenku.

V březnu 2020, při uzavření prodejen kvůli COVID, se nám kompletně vyplavila prodejna na Palmovce. Se slzami v očích jsme přemýšlely, jestli ji zvládneme opět oživit a zaplnit zbožím. Nakonec jsme jí daly zcela nový koncept a uvítáme zde především maminky.

Karolina Tomascová

Specializovaná prodejna pro maminky

V prodejně na Praze 8 nyní najdete největší výběr kojicích a těhotenských podprsenek na jednom místě. Jak už jste zvyklé, tak poradenství je u nás samozřejmostí. Pomůžeme vám najít nejen správnou velikost, ale také vhodný střih a typ podprsenky podle vašich přestav. V nabídce jsou také kojicí tílka a košilky, podpůrné pásy na bříško, mexické boly a další doplňky. Sortiment máme v plánu nadále rozšiřovat a na této prodejně z klasických podprsenek ponecháme také Panache Sport a některé základní řady podprsenek Simone Perele, Felina a dalších značek.

Líbila se nám myšlenka toho, že každá z našich pražských poboček bude přizpůsobena pro odlišné období v životě ženy. Zatímco na Vinohradské zůstává vše bez změny (to znamená, že tu najdete vše přes podprsenky, plavky, sportovní i kojicí podprsenky), tak na Praze 8 se bude sortiment soustředit zejména na maminky. Zároveň jsme maminkám prodejnu přizpůsobili pro maximální komfort při nákupu.

Náš sortiment

Správná podprsenka výběr padnoucího spodního prádlaPokud ještě neznáte kojicí a mateřské podprsenky od Hotmilk, pak budete teprve koukat. Novozélandská značka dokonale kombinuje designově krásné spodní prádlo s maximální funkčností a komfortem. Naprostá většina kojicích podprsenek nabízí měkkou bavlněnou podšívku košíčku, která zaručuje naprosté pohodlí při nošení a nedráždí. Samozřejmostí je také odepínání pro snadné kojení a to buď formou standardního nebo magnetického klipu. Diskrétní kojení zaručuje všité „Ačko“ aneb skrytá podpora podprsenky. Šestiřadé zapínání obvodu podprsenky je pro maminky velkou výhodou vzhledem k velkým změnám v obvodu hrudníku před a po porodu.

Prohlédněte si náš sortiment v Mamishopu

Většina nabízeného prádla je bez kostic. Pokud má kojicí podprsenka kostice, jedná se o speciální ohebné flexi kostice. Konstrukce podprsenky je vždy přizpůsobena konkrétní velikosti. Například šířka ramínek se mění vždy s velikostí košíčku pro maximální komfort. Košíčky jsou mírně elastické a přizpůsobí se menším velikostním změnám. Podprsenky se nabízejí v opravdu široké velikostní škále (u některých modelů máme skladem téměř 60 různých velikostí). Kromě kojicích podprsenek najdete v nabídce také oblíbené kojicí košilky a tílka se zapracovanou podprsenkou. Nově jsme pro vás naskladnili také podpůrné pásy, těhotenské legíny a krásná kojicí pyžamka.

Výhody kojicí podprsenky Hotmilk

Jak se změnila prodejna?

Prodejnu jsme zrekonstruovali a zmodernizovali. Zároveň jsme ji upravili tak, abychom maminkám nákupy co nejvíce zpříjemnili. K dispozici je zde postýlka pro miminko, která má kolotoč, hraje a jemnými vibracemi miminko uklidňuje. Maminka, která přijde s miminkem v šátku ho tak může bezpečně do postýlky uložit.

Maminkám jsou k dispozici také jednorázové plenky Pampers v pěti různých velikostech a vlhčené ubrousky Pampers aqua pure z biobavlny.

Samozřejmostí je dětský koutek s hračkami a omalovánkami a také posezení pro váš doprovod. Dětský koutek je v těsné blízkosti zkušebních kabinek, takže maminka bude mít děti stále na očích. V šuplíčku stolku ve zkušebních kabinkách jsou k dispozici vlhčené ubrousky a kojicí vložky na vyzkoušení s podprsenkou.

Tato prodejná sice není bezbariérová, ale maminkám s kočárkem velmi rády pomůžeme ❤


Změny v otevírací době

Upravili jsme otevírací dobu a přidali jsme polední pauzu. K dispozici jsme vám na Palmovce každý všední den 10:00 – 13:00 a 13:30 – 18:00.
Najdete nás v ulici Na Hrázi 3 přímo naproti supermarketu Billa.

Naše kamenné prodejny

Podobné články