Navigace
Hledat

Panache

Panache

Britská značka Panache je jednou z nejvýznamnějších světových značek v oblasti spodního prádla.

Rodinná firma, která okouzlila celý svět

Původem rodinná firma z anglického Sheffieldu, založená v roce 1982 dnes prodává ve více než 60 zemích světa.

Spodní prádlo Panache se vyznačuje klasickým stylem, ženskostí a nadčasovým designem. Zároveň se ale nebrání použití moderních technologii v oblasti použitého materiálu. Jejich podprsenky jsou tvořeny na poprsí D+. Od počátku si zakládá nejen na pěkně vzhledu, ale především konstrukčně skvělé zvládnutém střihu i při větších velikostech. Proto jejich podprsenky poskytnou neuvěřitelnou podporu ve všech velikostech a to bez ztráty pohodlí.

Pod značkou Panache najdete také Cleo, Sculptresse nebo ikonickou sportovní podprsenku Panache Sport.

Naše stálice od Panache

Spodní prádlo Panache, podprsenka CariModel Envy je u nás stálicí už několik let. Zákaznice na ní nedají dopustit, jelikož tato podprsenka zvedne a podrží i v těch největších košíčcích velikosti K. Dalším perfektním modelem je pak například podprsenka Ana, která má skvělý střih zejména do výstřihu.

Pro nastávající maminky je pak perfektní volbou kojicí podprsenka Panache Katherine, která je tak nesmírně pohodlná, že o ni nebudete ani vědět. Oblíbených modelů od značky Panache máme tolik, že by vás jejich výpis za chvíli začal nudit. Je to však známkou, že podprsenky této značky opravdu skvěle sedí a nedáme na ně dopustit.

Podprsenky Panache v e-shopu

Podobné články