Navigace
Hledat

Nejlepší sportovní podprsenka Panache Sport

Nejlepší sportovní podprsenka Panache Sport

Kvalitní sportovní podprsenka by měla být základem každého dámského šatníku. Kromě sportovních aktivit ji využijete také ve volném čase například na procházky, výlety, nebo další aktivity.

Při sportu, při běhu, v životě. Panache Sport
vás podpoří v každé situaci…
Karolina Tomascová

Proč se zaměřit na výběr sportovní podprsenky?

Nahoru, dolů, do strany. Při každém pohybu se pohybují také vaše prsa. Pokud si na sport necháváte již starší, povolené podprsenky, pak si můžete nenávratně poškodit prsní pojiva a vazy, které udržují hezký pevný tvar poprsí. Ve správné sportovní podprsence můžete skákat, běhat, nebo třeba dělat stojky a neměla byste cítit žádnou bolest či nepohodlí. Nejlepší sportovní podprsenkou na trhu je jednoznačně podprsenka Panache Sport.

Revoluční sportovní podprsenka značky Panache byla na trh uvedena v roce 2011 po více než třech letech jejího vývoje. Od té doby získala několikrát ocenění nejlepší sportovní podprsenky na trhu.

Kromě nádherných barevných vzorů, které jsou vždy limitovanou edicí, jsou sportovní podprsenky Panache celoročně dostupné také v základních barvách (najdete v tabulce níže). Tyto barvy pro vás kdykoliv velmi rády zajistíme, pokud je zrovna nemáme skladem.

Prohlédnout si sportovní podprsenky v e-shopu

Omrkněte Panache Sport zblízka ve videu

V čem se Panache Sport liší od jiných sportovních podprsenek

  • Nestlačuje poprsí k hrudi, naopak jej jemně oddělí a každé prso krásně uzavře do košíčku
  • Snižuje pohyb poprsí ve všech směrech a to bez jeho komprese
  • Zaručuje menší pohyblivost prsou o 83 % než u běžných sportovních podprsenek
  • Jedinečný komfort zajišťují polstrovaná širší ramínka a také vypolstrované zapínání na zádech
  • Podprsenka umožňuje zapnutí ramínek na zádech do kříže
  • Nabízí více než 70 různých velikostí a další najdete u modelu Sculptresse Sport
  • Mikrovlákno a hydrofilní úprava pro chladivý efekt a pocit sucha
  • Kostice jsou umístěny ve speciální plyšové látce mezi vrstvami podprsenky a podložené několika milimetry měkkého silikonu, takže o nich na těle nebudete ani vědět
  • Díky zcela hladkému vnitřnímu košíčku nedochází k oděru bradavek
  • Podprsenka poprsí krásně zakulatí a vytvaruje
Panache sport design

Jak vypadá kostice uvnitř Panache Sport

Jaký vybrat model?

Panache Sport je k dispozici také ve verzi bez kostic. Pokud v Panache Sport plánujete běhat, skákat či jezdit na koni, zvolte model 5021 s kosticí. Jestliže hledáte pohodlnější podprsenku na jógu, domácí nošení nebo volnočasové aktivity, bude pro vás ideální model 7341 bez kostic.

Pro dámy s velikostí obvodu podprsenky 40 (90) a větším je pak ideální model Sculptresse Sport 9441, který je speciálně přizpůsoben větší velikosti a košíčky jsou nevyztužené.

Panache 5021 s kosticíPanache 7341 bez kosticSculptresse Sport 9441
Kostice v měkkém silikonovém pouzdřeZcela bez kosticKlasické kostice
Hladký vyztužený košíčekHladký vyztužený košíčekNevyztužený košíček
Velikosti od obvodu 28 (60) do obvodu 40 (90)Velikosti od obvodu 28 (60) do obvodu 40 (90)Také větší obvody, až do velikosti 46 (105)
Pro nejtěžší sportovní aktivity včetně jízdy na koni, skákání či běháníPro lehčí sportovní aktivity, volný čas, na domácí nošeníPro nejtěžší sportovní aktivity včetně jízdy na koni, skákání či běhání
Celoročně dostupné barvy: černá, tělová, bílá, šedáCeloročně dostupné barvy: černá, tělová, šedáCeloročně dostupné barvy: černá

Prohlédnout si sportovní podprsenky v e-shopu

Časté dotazy

Jaký model mám vybrat?

Pokud potřebujete sportovní podprsenku na běhání, jízdu na koni, trampolínky a podobné aktivity, určitě sáhněte buďto po klasické sportovní podprsence Panache s kosticí (5021), nebo po Sculptresse Sport (9441). Jestliže hledáte spíše pohodlnou podprsenku na jógu, procházky, volnočasové aktivity či domácí nošení, doporučujeme zvolit model Panaache Sport bez kostic (7341).

Nebude mi kostice vadit?

Kostice je nedílnou součástí této sportovní podprsenky a je důležitá proto, aby vám podprsenka poskytla tu nejlepší možnou podporu. Nemusíte se bát, nebudete o ní ani vědět. U klasické Panache Sport 5021 je navíc kostice uložena silikonovém pouzdře, takže je na těle krásně měkká. Pokud byste se s kosticí u sportovní podprsenky přeci jen nesžila, můžete vyzkoušet Panache Sport bez kostic.

Nyní nosím lambády, je pro mě tato podprsenka vhodná?

Natahovací lambády v univerzálních velikostech (S, M, L, …) na sport výrazně nedoporučujeme a to zejména u žen s větší velikostí poprsí. Sportovní podprsenka již z podstaty svého fungování musí být pevnější než klasická podprsenka, kterou máte na denní nošení. Právě proto se nehodí na sport nosit natahovací lambády, nebo již povolené podprsenky. Otřesy při pohybu mají velký vliv na vaše prsní vazy a pevnost poprsí. Sáhněte raději po opravdu kvalitní sportovní podprsence s klasickým číslováním, kde si můžete vybrat velikost obvodu i košíčku.

Podobné články