Sculptresse: prádlo pro plnější postavu

Panache s radostí představuje novou značku s názvem Sculptresse. Jaké podprsenky najdete v nové kolekci a co je na této značce speciálního? To se dočtete v následujícím článku..
Sculptresse je řada krásného, ženského a lichotivého spodního prádla pro plnější postavu. Vzhled této kolekce je spíše romantický, s jemnými květinovými styly, které vyzařují ženskost a krásu. Design spodního prádla Sculptresse vychází z požadavků samotných žen. Každá podprsenka byl navržena tak, aby své nositelce zajistila pohodlí a dostatečnou podporu.

Podprsenky svým designem rozhodně nadchnou každou ženu. Obvod je zpravidla širší, aby se nikde nezařezával. Zapínání podprsenky je polstrované a velmi pohodlné. Stejně tak se můžete těšit na širší polstrovaná ramínka, která vám zajistí maximální pohodlí.

Spodní prádlo značky Sculptresse je dostupné od ledna roku 2013 ve velikostech obvodu 80-105 s košíčky až do velikosti britského „H„, u některých modelů dokonce až do velikosti „J“. Do setu můžete zakoupit lichotivé kalhotky velikosti UK 14-26.

V naší nabídce nyní můžete najít první vlaštovky této kolekce a to podprsenku Pure Lace v tělové barvěWillow v krásné malinové barvičce. Nabídku budeme do budoucna jistě ještě rozšiřovat. 

Sculptresse Pure Lace je nevyztužená podprsenka s tvarovanými bezešvými košíčky. Díky jednoduché tělové barvě bude téměř neviditelná i pod světlými oděvy. Dvouvrstvé tvarované košíčky zajistí nositelce maximální pohodlí a podporu také pro větší poprsí.

Sculptresse Willow je podprsenka typu full-cup a má nádhernou malinovou barvu. Je zdobena květinovým vyšíváním. Košíček členěný ze čtyř kusů prsa pěkně nadzvedne a dodá jim maximální podporu. Vrstvené košíčky jsou pevné a přitom pohodlné pro každodenní nošení. Podprsenka nabízí hladký lichotivý tvar.

ŘADA SPODNÍHO PRÁDLA SCULPTRESSE SE VELMI ROZROSTLA – PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ NABÍDKU!