Navigace
Hledat

Sculptresse

Sculptresse

V roce 1982 vznikla značka Panache, tehdy ještě v garáži rodinného domu. Dnes Panache dodává do více než 60 zemí po celém světě a je známá pro své perfektně padnoucí spodní prádlo.

Sculptresse pro vaše křivky

Spodní prádlo Sculptresse od PanacheZnačka Sculptresse spadá pod Panache, které možná znáte pro jejich nepřekonatelné sportovní podprsenky.

Sculpresse se zaměřuje na prádlo pro ženy s plnými křivkami proto jejich velikosti začínají až od velikosti UK 14 a podprsenky nejčastěji začínají obvodem 34 (75) a jdou do více okrajových velikostí.

Prádlo Sculptresse je klasické a působí velmi ženským dojmem. Pro každý typ postavy vytváří lichotivou siluetu a vynikající střihy vám zajisti pohodlí a podporu. Žena, která nosí Sculpresse, se bude cítit a vypadat úžasně.

Podprsenky Sculptresse v e-shopu

Jaká je Sculptresse

Spodní prádlo Sculptresse od PanacheSculptresse je řada krásného, ženského a lichotivého spodního prádla pro plnější postavu. Design spodního prádla Sculptresse vychází z požadavků samotných žen. Každá podprsenka byl navržena tak, aby své nositelce zajistila pohodlí a dostatečnou podporu.

Podprsenky svým designem rozhodně nadchnou každou ženu. Obvod je zpravidla širší, aby se nikde nezařezával. Zapínání podprsenky je polstrované a velmi pohodlné. Stejně tak se můžete těšit na širší polstrovaná ramínka, která vám zajistí maximální pohodlí.

Velmi rychle se u nás stala stálicí podprsenka Sculptresse Roxie Její nízký střed je skvělý i do proklatě velkého výstřihu a díky sponě na zádech už vás nikdy nebudou obtěžovat padající ramínka.

Podprsenky Sculptresse v e-shopu

Podobné články