Navigace
Hledat

Amoena

Amoena

Pokud žena přijde o prso, nebo třeba jen jeho část, prožívá jedny z nejtěžších chvílí svého života. Sehnat podprsenku, ve které se bude cítit dobře a které jí navrátí sebevědomí, není jednoduché. Značka Amoena pomáhá najít sebevědomí ženám ve více než 60 zemích světa

Historie značky Amoena

Spodní prádlo Amoena bylo založeno roku 1975 v Německu tehdy ještě studentem Corneliusem Rechenbergem. Primárně se firma zaměřovala na výrobu prsních epitéz pro ženy, které z jakéhokoliv důvodu přijdou o prso, nebo jeho část. Jak se firma rozrůstala přidala postupně do svého sortimentu také spodní prádlo a plavky.

Čím jsou podprsenky Amoena speciální

Veškeré prádlo i plavky Amoena jsou vysoké kvality, funkční (umožňují bezpečné uložení prsní protézy), ale zároveň velmi pěkné. Jako každý jiný výrobce spodního prádlo i Amoena drží krok s trendy a barvami sezóny, nemusíte se tedy omezovat pouze na černou a tělovou barvu. Většina podprsenek a plavek nemá kostice pro vaše maximální pohodlí při nošení.

Jaké vlastnosti by měla mít pooperační podprsenka?

Amoena prádlo běžně prodáváme také zákaznicím, které nemají rády kostice nebo chtějí podprsenku na doma. U žen s větším poprsím je velmi oblíbena podprsenka Isadora, ale mezi nejprodávanější napříč všemi generacemi patří braletka Seamless.

Podprsenky Amoena v e-shopu

Podobné články