Mexická bola pro maminku

Těhotenská bola je šperk určený zvláště pro těhotné ženy, tradičně se nosí v Mexiku na Bali a v Indii. Uvnitř boly se nachází malý xylofon, na kterém se pohybuje malá kulička podle rytmu pohybů nastávající maminky. Vydává jemné a melodické cinkání, které miminko vnímá od cca 20. týdne těhotenství.

Mexická bola je nošena na břichu budoucí maminky co nejčastěji, aby se s jejími zvuky miminko seznámilo a tím se konejšilo během těhotenství. Porodem však nic nekončí, neboť novorozenec cinkání rozezná. Po porodu si maminka ponechá bolu po dobu kojení, poté ji může zavěsit například na kočárek. Známý zvuk boly miminko uklidní a dodá mu pocit bezpečí. Mexickou bolu během kojení si chválí nespočet maminek, které propadly kouzlu tohoto malého xylofonu. Miminko si může s bolou hrát, zatímco je kojeno a je tak mnohem klidnější. Bolu může mít také tatínek, když mimiku dává pít z lahve.

Saily: Glamour Blanc Pierres

 

O výhodách přehrávání hudby miminku v době těhotenství toho bylo řečeno a napsáno až dost. Nicméně většina rodičů přestane hudbu miminku pouštět, jakmile se narodí. Hlavní výhodou mexické boly je fakt, že miminko slyší rytmické a uklidňující zvuky již v bříšku a jakmile se narodí a stane se součástí našeho velkého „děsivého“ světa, pak jej již velmi dobře známé melodie těhotenské boly hezky uklidní.

Značka Saily uvádí bolu, etnický šperk, do vytříbeného světa bižuterie, čerpajíc z tradic žen pocházejících z různých kontinentů. Těhotenské boly značky Saily jsou opravdu velmi kvalitní. Řetízek je z postříbřené nerezové oceli, tedy nečerná, je barevně stálý a vhodný i pro alergiky. Boly značky Saily jsou vyráběny a malovány ručně. Mexické boly značky Saily jsou navíc zdobeny zlatem či stříbrem. Rozdíl oproti levným napodobeninám tohoto krásného těhotenského šperku nejen na první pohled, ale také poslech. Melodie, kterou boly značky Saily vydávají při pohybu jsou nádherné.

Je-li bola nejprve nošena maminkou, později předána miminku, stává se šperkem plným vzpomínek na těhotenství. Boly se v rodině také často předávají z generace na generaci, můžete darovat dítěti například k osmnáctým narozeninám. Mexická bola potěší každou nastávající maminku! Kolekci nádherných mexických bol značky Saily můžete zakoupit v našem kamenném obchodě nebo v eshopu!