Navigace
Hledat

Mexická bola pro maminku

Mexická bola pro maminku

Těhotenská bola je šperk určený zvláště pro těhotné ženy, který má svůj význam v době těhotenství i po porodu.

Mexická bola může být krásným dárkem, který se předává po generace.

Karolina Tomascová

Tento malý řemeslnický zázrak vydává jemné cinkavé zvuky a nepatrné uklidňující vibrace. Velmi něžně tak konejší naše smysly. Mexická bola je určena zvláště pro těhotné ženy. Uvnitř boly se nachází malý xylofonek, na kterém se pohybuje kulička podle rytmu pohybů nastávající maminky. Bola tak vydává jemné a melodické cinkání, které miminko vnímá zhruba od 20. týdne těhotenství.

Mexická bola není jen šperk

Mexická bola by měla být na bříšku budoucí maminky nošena co nejčastěji, aby se s jejími zvuky miminko seznámilo již v těhotenství. Své kouzlo má pak těhotenská bola také po porodu, jelikož novorozenec známé zvuky mexické boly rozezná. Po porodu si maminka ponechá bolu po dobu kojení, poté ji může zavěsit například na kočárek.

Známý zvuk boly miminko uklidní a dodá mu pocit bezpečí. Mexickou bolu během kojení si chválí nespočet maminek, které propadly kouzlu tohoto malého xylofonku. Miminko si může s bolou hrát, zatímco je kojeno a je tak mnohem klidnější. Bolu může mít také tatínek, nebo ji můžete zašít do oblíbené plyšové hračky.

Jak bola uklidňuje miminko

O výhodách přehrávání hudby miminku v době těhotenství toho bylo řečeno a napsáno až dost. Nicméně většina rodičů přestane hudbu miminku pouštět, jakmile se narodí. Hlavní výhodou mexické boly je fakt, že miminko slyší rytmické a uklidňující zvuky již v bříšku a po porodu jej již velmi dobře známé melodie těhotenské boly hezky uklidní.

Je-li bola nejprve nošena maminkou, později předána děťátku, stává se šperkem plným vzpomínek na těhotenství a často se předává z generace na generaci.

Prohlédnout si mexické boly v e-shopu


Není bola jako bola

Levné napodobeniny klasické mexické boly poznáte na první „poslech“. Těhotenská bola by měla být šperkem, který zpívá a uklidňuje. Levnější boly jsou často spíše jakési rolničky, které nastávající maminku prozradí na každém kroku.

V naší nabídce najdete pouze kvalitní mexické boly francouzské značky Saily, která se specializuje na ruční výrobu těhotenských šperků. Boly jsou ručně malované a každý kus je originál. Jedná se o krásný dárek, který doprovází ženu v mimořádných okamžicích jejího života.

Podobné články