Jak na krásná prsa?

Nemusíte chodit na plastiky a utrácet peníze za nejrůznější krémy, které vám slibují zpevnění či zvětšení poprsí. Stačí mít správnou podprsenku a k tomu se řídit následujícími radami!

1) Správná podprsenka je základ!

Pokud ještě nemáte správnou podprsenku, začněte rychle shánět. S vaší starou žvýkačkovou podprsenkou, ze které vám padají prsa spodem a zapínání vám vyjíždí až ke krku svým prsům jen ubližujete. Časem už je pak nic nezachrání! Se správnou podprsenkou se můžete zbavit bolesti zad, píchání na hrudi, bolesti hlavy, ale zejména vám vykouzlí krásná prsa! A ty přece chceme všechny, nebo ne?

2) Jak na povislá prsa?

S působící gravitací a přibývajícími roky slábnou i naše prsa. Ale nemusíte mít přece povislá prsa již ve dvaceti! Jak jsem již psala, správná podprsenka je základ. Pokud však máte velká prsa, zvažte neustálé nošení podprsenky – ano, i v noci. Kupte si měkkou podprsenku, samozřejmě bez kostice, která vám bude pohodlná. Pokud máte opravdu velká prsa tak uvidíte, že se vám bude i lépe spát. Je již ověřeno, že neustálým nošením podprsenky (samozřejmě musí být správná) se prsa zpevní. Pokud prsa nemáte povislá, tak vám zůstanou dlouho krásná. U povislých prsou můžete pozorovat, že začínají vzdorovat gravitaci, zpevní se a budou hezčí.

3) Nezapomínejte na sportovní podprsenku!

Kvalitní sportovní podprsenka je velmi důležitá. Pokud ráda sportujete, měla byste už alespoň jednu mít v šuplíku. Nedoporučuje se sportovat s podprsenkou, která má kostice či v tzv. lambádě, která je absolutně k ničemu. Se správnou sportovní podprsenkou zabráníte pohybu prsou při cvičení a snížíte tak případné škody na prsních vazech, které následně způsobují opět povislá prsa. Více o sportovních podprsenkách naleznete v tomto článku.

4) Mazat, mazat, mazat!

Aby byla prsa dostatečně hydratovaná a pokožka zůstala hezky pružná je potřeba je pravidelně mazat krémem či mlékem. Zejména po koupeli může být pokožka vysušená a proto nejlépe každý den prsa mažte a nezapomeňte také na dekolt!  V těhotenství  dopřejte svým ňadrům pořádnou vrstvu mastného krému a vyhněte se tak striím způsobeným zvětšováním prsů.

5) Pozor na sluníčko!

Toužíte po dokonalém opálení a tak se opalujete bez vrchního dílu plavek? Je třeba si uvědomit, že pokožka prsou je obzvláště jemná a citlivá a sluneční paprsky mohou někdy napáchat přímo peklo. Pokud se tedy přeci jen chcete opalovat nahoře bez, pořiďte si krém s vysokým UV a nezapomeňte namazat také bradavky.

6) Prsa se musí umět nosit!

V neposlední řadě je třeba umět prsa nosit! Choďte hezky narovnané a nehrbte se! To vám přidá na kráse mnohem více, než všechny zázračné a zpevňující krémy. Tak, hezky hlavu nahoru, ramena dozadu, narovnat a můžete vyrazit. Kromě toho, že si tak hezky pozvednete prsa, můžete si tak rychle pozvednout také sebevědomí ;-)