Navigace
Hledat

Jak na krásná prsa

Jak na krásná prsa

Neutrácejte zbytečně za krémy slibující zpevnění či zvětšení poprsí. Poradíme vám, jak na krásná prsa.

Správná podprsenka je základ

Pokud ještě nemáte správnou podprsenku, začněte rychle shánět. Podprsenka v nesprávné velikosti může mít značný vliv na pevnost vašeho poprsí. Poškození prsních vazů je nevratnou záležitostí. Se správnou podprsenku se navíc můžete zbavit bolesti zad, píchání na hrudi nebo bolestí hlavy. Především se ale budete radovat z krásně tvarovaného poprsí.

Když je už poprsí unavené

Jednak gravitace, ale také věk mají vliv na pevnost poprsí. Tento proces se však dá značně zpomalit či oddálit. Zejména pokud máte větší velikost prsou, zvažte neustálé nošení podprsenky a to také na spaní. Mnoho našich zákaznic s velkým poprsím se nám svěřilo, že spaní v podprsence je pro ně velkou úlevou. Podprsenka na spaní by měla být pohodlná a především bez kostic. Inspirovat se můžete podprsenkami na domácí nošení.Podprsenka na doma, podprsenka na spaní


Nezapomínejte na sportovní podprsenku

Kvalitní sportovní podprsenka je velmi důležitá. Pokud ráda sportujete, měla byste už alespoň jednu mít uloženou ve svém šuplíčku se spodním prádlem. Nedoporučujeme sportovat s podprsenkou v univerzální velikosti, která je extrémně natahovací a vašemu poprsí nedodá potřebnou oporu. Se správnou sportovní podprsenkou zabráníte pohybu prsou při cvičení a snížíte tak případné škody na prsních vazech, které následně způsobují povislé poprsí.


Mazat, mazat, mazat

Aby byla prsa dostatečně hydratovaná a pokožka zůstala hezky pružná, je potřeba poprsí pravidelně mazat. Zejména po koupeli může být pokožka vysušená a proto nejlépe každý den prsa mažte a nezapomeňte také na dekolt. V těhotenství dopřejte svým ňadrům pořádnou vrstvu mastného krému či olejíčku.

Doporučujeme námi otestovaný olej z pískavice řeckého sena, který je úžasný nejen v boji proti vráskám, ale především pro krásu a pevnost ňader. Aplikuje se vždy na vlhkou pokožku, jako základ je ideální hydrolát z růžové vody.


Pozor na sluníčko

Toužíte po dokonalém opálení a proto opalujete bez vrchního dílu plavek? Nezapomeňte, že pokožka prsou je obzvláště jemná a citlivá a sluneční paprsky mohou v těchto partiích napáchat přímo peklo. Pokud se tedy přeci jen chcete opalovat nahoře bez, pořiďte si krém s vysokým UV faktorem a nezapomeňte namazat také bradavky.

Samodržící podprsenka Curvy Kate Luxe

Prsa se musí umět nosit

V neposlední řadě je třeba umět prsa nosit. Choďte hezky narovnaná a nehrbte se. To vám přidá na kráse mnohem více, než všechny zázračné a zpevňující krémy. Tak, hezky hlavu nahoru, ramena dozadu, narovnat a můžete vyrazit. Kromě toho, že si tak hezky pozvednete prsa, můžete si tak rychle pozvednout také vaše sebevědomí.

Podobné články