Navigace
Hledat

Zázrak pro pevné poprsí a dekolt bez vrásek

Zázrak pro pevné poprsí a dekolt bez vrásek

Našli jsme přírodní přípravek, který opravdu stojí za to vyzkoušet. Prohlédněte si fotorecenzi.

Péče bez kompromisů

Poměrně dlouhou dobu jsme pro vás hledaly a testovaly různé produkty péče o poprsí. Chtěly jsme zejména co nejčistší produkt bez zbytečné chemie. Letos jsme objevily českou rodinnou firmu Záhir, jejichž produkty vyhovují požadavkům i té nejnáročnější pokožky díky svému kvalitnímu zpracování a minimalistickému složení.

Pro poprsí a dekolt

V péči o poprsí nás nejvíce uchvátil olej z pískavice řeckého sena. Dle legend si olejem z pískavice mazala ňadra i samotná Kleopatra. Jedná se o jeden z nejluxusnějších olejů a ženy ho odpradávna používaly nejen v boji proti vráskám, ale především pro krásu a pevnost ňader.

První výsledky jsme viděly již po několika dnech používání a to zejména ráno, kdy se viditelně zmírnily vrásky v dekoltu po probuzení. Kromě péče o poprsí a dekolt jej lze používat i na obličej proti otokům a k rychlejšímu hojení zaníceného akné a drobných ranek.

Výsledek po třech týdnech

V rámci testování jsme olej z pískavice aplikovaly vždy ráno a večer (občas jen večer, někdy to prostě nevyjde) na navlhčenou pleť. Poprsí a dekolt jsme nastříkaly hydrolátem z růžové vody a následně jsme nanesly malé množství olejíčku. Olej se téměř ihned vsákne a nezanechává mastný film. Pleť je okamžitě vyživená a krásně vláčná.

Obě fotografie jsou focené ráno po probuzení, kdy jsou vrásky v dekoltu nejvýraznější. Foto „po“ je focené dnes ráno a při porovnávání fotografií jsme teda opravdu koukaly. Vrásky v dekoltu jsou viditelně hladší a navíc se pleť krásně barevně sjednotila a na pohled opravdu vypadá mnohem lépe.

Fotografie před

Foceno ráno po probuzení. V dekoltu jsou viditelné vrásky ze spaní na boku. Dekolt byl večer namazaný obyčejným tělovým mlékem.

Zahir olej z piskavice vyhlazeni vrasek v dekoltu - pred

Fotografie po 3 týdnech

Foceno také ráno po probuzení. Večer poprsí a dekolt ošetřené Zahir olejem z pískavice na vlhkou pleť. Viditelné vyhlazení vrásek v dekoltu, pleť je krásně naducaná a barevně sjednocená.

Zahir olej z piskavice vyhlazeni vrasek v dekoltu - po

Závěr

Věříme, že z tohoto olejíčku budete stejně nadšené tak, jako my! A nebojte, mastná po něm vůbec nebudete. Olej z pískavice vaše pleť nasaje než stihnete říct „správná podprsenka“. Jako základ pro navlhčení pleti můžete použít hydrolát z růžové vody, který je vhodný jako podklad k jakémukoliv oleji či krému, a to u všech typů pleti.

Tip pro maminky

Hledáte ideální dárek pro nastávající maminku, nebo jste sama v očekávání? Pak určitě omrkněte naši dárkovou sadu pro maminky s děťátky. V dárkové sadě pro maminky a miminka naleznete úžasné přípravky, které komplexně pečují nejen o pokožku žen, ale i kojenců a batolat. Veškeré produkty jsou čistě přírodní z těch nejkvalitnějších zdrojů.

Podobné články