Jak vybrat podprsenku větší velikosti pro dospívající dceru

Maminky, jste úžasné už jen proto, že se snažíte svoji dceru obléct do padnoucího spodního prádla. Spousta žen si ani ve vyšším věku neuvědomuje, jak důležitá je správná velikost podprsenky a to zejména u většího poprsí. Nezapomeňte, že dcery k maminkám často vzhlíží a sama byste tedy měla jít příkladem a vysvětlit ji, jak má taková správná podprsenka vypadat. Pokud dcera tyto základy pochopí už v období dospívání, v dospělosti vám za to rozhodně poděkuje. Přeučit ženy ze špatné velikosti podprsenky na správnou nebývá vždy úplně jednoduché.

 

Jak zjistit velikost podprsenky pro dceru

Dospívající dívky se často stydí a samy se do specializovaného obchodu nevydají. Dceři však můžete pomoci také vy sama. Naučte ji, jak se správně změřit a jak má správná podprsenka vypadat – a to nejlépe tak, že ji to ukážete sama na sobě.

Náš kalkulátor velikosti je skvělý startovní bod k určení přibližné velikosti podprsenky. Nezapomeňte, že v období dospívání se velikost podprsenky mnohem častěji mění. Jakmile začne být současné podprsenka malá a poprsí z košíčků přetéká ven, je potřeba zvolit větší velikost.

.

A co na větší prsa?

Spousta maminek se domnívá, že pokud má jejich dcera větší prsa, jediné co může nosit je buď sportovní, a nebo zmenšovací podprsenka. Osobně zmenšovací podprsenky vůbec nedoporučuji a už vůbec ne pro mladá prsa ve vývoji. Zmenšovací podprsenky poprsí pouze nepříjemně stlačují a jeho tvar v takové podprsence také není zrovna přitažlivý.

Je zřejmé, že náklady na padnoucí podprsenku se v tomto období zvyšují. Proto nejlépe uděláte, pokud koupíte podprsenku v nějaké univerzální barvě, kterou lze nosit pod většinu oděvů. Tato investice se však do života rozhodně vyplatí. Jakmile dívka začne nosit padnoucí podprsenku již v mladém věku, nosí ji poté většinou celý život. Pokud jste sama prošla proměnou ze špatné velikosti na správnou, pak jistě víte, jaký rozdíl dokáže podprsenka udělat. Výběr správné velikosti je jedním ze základů, který byste měla svoji dceru naučit.

To co říkáme a děláme, jsou někdy dvě velmi odlišné věci. Pokud vy budete milovat své tělo takové jaké je a nebudete se stydět za své poprsí, pak je velmi pravděpodobné, že ve vašich šlépějích půjde také vaše dcera. Maminky bohužel někdy dcerám skoro až nadávají za to, že už mají zase větší prsa a zase se musí koupit nová podprsenka. Je to velmi smutné, protože tyto mladé dívky se pak za sebe stydí, prsa se snaží schovávat a často jsou v tomto ohledu poznamenané na celý život.

Kde podprsenku koupit

Víme, že je velmi těžké sehnat padnoucí podprsenku na mladé slečny, jelikož mají obvykle velmi úzký hrudník. V kombinaci s větším poprsím je v běžných obchodech se spodním prádlem šance najít padnoucí podprsenku téměř nulová. Proto jsme tu my, nebojte se svěřit do našich rukou. Podprsenky nabízíme již od velikosti obvodu 60 a samozřejmě také ve větších velikostech. Jestliže si nejste jistá, do čeho dceru obléct, přijďte k nám nakoupit společně. Pomůžeme vám zbořit bariéry a postaráme se o to, abyste od nás obě odcházely s úsměvem na tváři – ale hlavně, s padnoucí podprsenku!