Navigace
Hledat

Čím se liší naše kojicí podprsenky od jiných?

Čím se liší naše kojicí podprsenky od jiných?

O tom, že mezi různými značkami kojicích podprsenek může být značný rozdíl vás přesvědčíme v tomto článku.

Pokud ještě neznáte kojicí a mateřské podprsenky od Hotmilk, pak budete teprve koukat. Novozélandská značka dokonale kombinuje designově krásné spodní prádlo s maximální funkčností a komfortem. Kojicí podprsenky Hotmilk tvoří převážnou většinu našeho sortimentu kojicích podprsenek a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Naše kojicí podprsenky s vámi porostou, přizpůsobí se a kojení s nimi bude pohodlné a diskrétní.

Kojicí podprsenky Hotmilk

Na obrázku níže můžete vidět jeden ze základních modelů značky Hotmilk, kojicí podprsenku Show Off. Možná vám na ní na první pohled nepřipadá nic zvláštního. Podívejte se s námi na jednotlivé funkce, materiály a vychytávky, které nabízí kojicí podprsenky Hotmilk.

Výhody kojicích podprsenek Hotmilk

A) Ramínka

Délkově nastavitelná ramínka zaručí, že vám podprsenka vždy skvěle padne.

B) Šířka ramínek

Ramínka podprsenky se vždy rozšiřují úměrně k velikosti košíčku. U košíčku „D“ tak budou ramínka mnohem užší než u košíčku velikosti „H“.

C) Bavlněná podšívka

Pro maximální pocit pohodlí má většina našich kojicích podprsenek bavlněnou podšívku.

D) Vnitřní podpora při kojení

Kojicí podprsenka bude mít buďto vnitřní konstrukci ve tvaru „A“, která zaručuje diskrétnější kojení a nebo zde bude jen boční popruh pro maximální kontakt kůže na kůži maminky a miminka.

E) Nebojte se švů podprsenky

Pokud má naše kojicí podprsenka šitý košíček z několika částí, pak jsou švy vždy skryté uvnitř, aby nedošlo k podráždění či oděru poprsí v košíčku. Košíčky podprsenky se velikostně přizpůsobí o dvě i více velikostí (podle modelu) a dodají vám tak značnou flexibilitu při změnách velikosti poprsí.

F) Bez kostic nebo s flexi kosticemi

Kojicí podprsenky bez kostic nabízejí díky inovativnímu zpracování perfektní podporu a pohodlí. Kojicí podprsenky Hotmilk s kosticemi mají vždy flexi kostice navržené pro pohyb a větší přizpůsobivost.

G) Klip pro snadné kojení

Hravě si zvládnete kojicí podprsenku odepnout jednou rukou. Zvolit můžete kojicí podprsenku s klasickým či magnetickým klipem. Magnetické klipy nejsou vhodné pro ženy s kardiostimulátory.

H) Zapínání podprsenky

Šest řad háčků vám umožní upravit obvod podprsenky podle vašich aktuálních potřeb v těhotenství a po porodu a podprsenka tak poroste s vámi.


Kde takovou kojicí podprsenku sehnat?

Kojicí podprsenky Hotmilk najdete pouze ve specializovaných obchodech se spodním prádlem, kde vám zároveň asistentky poradí s výběrem padnoucí velikosti.

Tyto kojicí podprsenky nabízíme ve všech našich kamenných obchodech a samozřejmě také v e-shopu.

Prohlédnout si kojicí podprsenky v e-shopu

Podobné články