Navigace
Hledat

Wonderbra

Wonderbra

Hledáte perfektní samodržicí podprsenku? Wonderbra Strapless bude tou pravou.

Jedinečná Wonderbra

Test podprsenky Wonderbra Strapless recenzeWonderbra byla založena roku 1939 v Americe. Od roku 1990 je součástí i Evropského trhu. Do podvědomí se dostala svojí provokativní a sexy reklamou, které byly součástí i známe tváře Hollywoodu a světové modelky.

Wonderbra je lídrem v inovacích výroby spodního prádla. Jako první přišla se gelovými push-up podprsenkami, které měly vytvářet přirozený efekt. Do jejich sortimentu patří i klasické podprsenky a hlavně bezkonkurenční samodržící podprsenka Wonderbra Strapless, která se vyrábí až do velikosti košíčku G (v anglickém číslování).

My jsme tuto podprsenku testovaly už v mnoha velikostech a situacích. Zaručujeme, že vás podpoří opravdu v jakékoliv situaci.

Recenze samodržicí podprsenky Wonderbra

Technologie druhé ruce

Podprsenka Wonderbra Strapless má speciální konstrukci. Uvnitř podprsenky jsou zapracované karbonové „ručičky“, které jsou viditelné z vnitřní části košíčku. Lehkost a pevnost karbonových ručiček zaručuje, že tato samodržící podprsenka podrží vaše prsa lépe, než opravdové druhé ruce. Pokud hledáte perfektní podprsenku bez ramínek, vsaďte na Wonderbru.

Podprsenky Wonderbra v e-shopu

Podobné články