Navigace
Hledat

Soyelle

Soyelle

Soyelle je francouzská rodinná značka, která nabízí především doplňky ke spodnímu prádlu.

Francouzská značka Soyelle

Soyelle nabízí praktická a elegantní řešení mnohých problémů pro ženy. Společnost založená v roce 1993 nabízí sortiment příslušenství ke spodnímu prádlu. Jejich nejlepším produktem je však bezpochyby prášek na praní spodního prádla, který je bez fosfátu a ekologický.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Nejtěžší životní období dalo vzniknout pracímu prášku

Prací prášek Soyelle na spodní prádloNathalie Giry, která společnost převzala v roce 2009, pracovala 25 let po boku onkologického chirurga. Poté, co se vzpamatovala z vlastní rakoviny, se rozhodla opustit operační sál a pomáhat ženám.

Sama v tomto těžkém životním období bojovala s tím, že nemohla sehnat vhodný prací prostředek pro již tak velmi citlivou a bolestivou kůži. Vyvinula tedy pod značkou Soyelle prací prášek, který bude hypoalergenní a extrémně jemný k pokožce i spodním prádlu.

Prášek Soyelle je úžasný v tom, že opravdu perfektně zbaví oděvy veškeré špíny, ale zároveň se hodí i na praní oblečení pro miminka nebo na ty nejjemnější kousky z hedvábí či kašmíru. Má nádhernou vůni čistoty a naše zákaznice si ho opravdu zamilovaly.

Potřeby na praní v e-shopu

Podobné články