Podprsenky kojící

spravnapodprsenkaKojicí podprsenky by měly být vyrobeny z příjemných a prodyšných materiálů. Koiící podprsenky mají tzv. rychloupínání, které vám usnadňuje kojení. Podprsenky na kojení mohou být s kosticemi i bez kostic. Nejlepší je, pokud s nákupem kojící podprsenky počkáte až na poslední týdny těhotenství.

Více o tom, jak vybírat kojící podprsenky a kdy začít shánět najdete v článku zde.

S kosticí nebo bez kostice?

Jednoznačně doporučujeme kojící nebo mateřské podprsenky bez kostice a to zejména před porodem a v prvních měsících po porodu, kdy jsou prsa hodně citlivá nebo se nalévají mlékem. Podprsenka na kojení by neměla být zbytečně velká. Někdy se doporučuje až od dvě čísla větší velikost, ale můžete pak skončit s podprsenkou, která je vám příliš velká a neplní svoji funkci.

V naší nabídce najdete precizní kojící podprsenky HotMilk z Nového Zélandu. Všechny kojící podprsenky mají bavlněnou podšívku, snadné rychloupínání na kojení a většina z nich také diskrétní „Ačko“, díky kterému se ani při kojení tolik neodhalíte. Navíc se skvěle přizpůsobí velikosti díky zpracování košíčků a zadního zapínání. Pushup kojící podprsenky nedoporučujeme a v naší nabídce je nenajdete. Většina kojících podprsenek je bez výztuže, čehož se spousta maminek bojí, ale materiálu je opravdu na podprsence dostatek a prsa drží naprosto perfektně. Přesto ve výběru najdete i několik vyztužených kojících podprsenek.