Navigace
Hledat

Neviditelná podprsenka díky Covert Underwaer

Neviditelná podprsenka díky Covert Underwaer

Znáte neviditelné tričko? Díky němu si můžete vzít svoji oblíbenou barevnou podprsenku třeba i pod bílou košili.

Zapomeňte na bílé tílko pod bílou košili. Pokud chcete opravdu neviditelné spodní prádlo, pak musí být tělové. Jestliže se nechcete své oblíbené barevné podprsenky vzdát, ale nemůžete si dovolit, aby byla vidět, pak sáhněte po neviditelném tričku Covert Underwear.

Rozhovor s autorkou neviditelných triček

Popovídali jsme si s paní Hanou Vydrovou, autorkou triček Covert Underwear. Dozvíte se, jak takové neviditelné tričko vzniklo a proč byste si ho měla pořídit jak pro sebe, tak pro svého partnera.

Jak vznikl váš nápad na výrobu neviditelných triček?

Dámské neviditelné tričko Covert Underwear

Přivedli mě na něj účastníci mých kurzů etikety a image. Byli to paradoxně muži, kteří se pídili po tom, co nosit pod košile. Když jsem jim poradila tílko, říkali, že prosvítá a nevypadá to dobře. Kromě toho říkali, že tílko nezabrání tvorbě propocených koláčů v podpaží. Tak jsem navrhla tričko. Jeden pán si sundal sako a ukázal mi, že tričko, které má pod košilí, je také vidět. „Musíte mít tričko v tělové barvě,“ řekla jsem jim. „Ale to se nikde nesežene,“ odpověděli. Nechtěla jsem tomu věřit, tak jsem hledala na trhu u nás i v zahraničí, a musela jsem jim dát zapravdu. No a to byl prvopočátek celého mého tričkového podnikání.

Jaké výhody má nošení trička Covert Underwear?

Neviditelná trička výborně sají pot, takže chrání vrchní oblečení od propocených skvrn, ale i od deodorantů, které také někdy dělají skvrny na košilích. Pro ženy přináší úlevy v tom, že nemusejí shánět podprsenku v tělové barvě, stačí, když si vezmou tílko, které prádlo perfektně zakryje. A já osobně mám trička moc ráda pod svetříky nošené normálně přímo na tělo – tričko je chrání od potu a není pak nutné je prát po každém použití. Tím se šetří jak svetřík, tak můj čas, protože já peru vlněné svetříky v ruce.

Z jakého je tričko vyrobeno materiálu a má nějaké vychytávky? Kde trička vyrábíte?

Tričko je vyrobeno z bavlny, konkrétně nakupujeme bavlnu ve Švýcarsku a jedná se o nejkvalitnější mako egyptskou bavlnu. Pletenina je velice jemná, takže nositel má pocit, že žádné tričko na sobě vlastně nemá. Je jako druhá kůže. A když už jsme se pustili do tak speciálního kusu oblečení, chtěli jsme, aby bylo opravdu neviditelné. Takže dolní okraj i okraje na rukávech jsou naprosto ploché, nejsou šité, ale řezané. A výstřih má takový tvar, aby byla podprsenka zcela zakrytá, a přitom je poměrně hluboký a široký, aby tričko nevyčnívalo z oblečení. Okraje výstřihu a průramků tílka jsou šité naplocho, takže se pod oblečením též nerýsují.

Trička vyrábíme výhradně v České republice. Doveze se bavlněné vlákno, a pak už všechny operace od pletení přes barvení, stříhání i šití probíhají zde. Trička pro nás dělají v Plaesu v Havlíčkově Brodě. Trváme na tom, jsme hrdí, že vyrábíme originální český výrobek.

Jak moc takové neviditelné tričko kryje? Zvládne zakrýt i černou podprsenkou pod světlým oděvem?

Jak jsem už zmínila, pletenina je velice tenká, ale je zároveň velmi hustá. Máme vyzkoušeno, že tričko nebo tílko zakryje i černou podprsenku tak dokonale, že neprosvítá ani pod bílou halenkou. A mně se osvědčilo nosit tílko i pod letní krajkové halenky. Není vůbec nic vidět, což je při mém povolání lektorky naprostá nezbytnost. Nemohu si dovolit, aby lidé mohli vidět moji podprsenku.

Prohlédnout si neviditelná trička v e-shopu

V nabídce máte dva typy triček, jedno je s rukávkem a druhé bez. Pod jaké typy oblečení se které hodí?

Tady asi záleží na každé ženě, co si nakonec pro sebe vybere jako to nejoblíbenější. Já mám ve svém šatníku drtivou převahu triček nad tílky, využiju je, jak jsem psala, i pod svetříky a krajkové či průsvitné věci. A hlavně mi chrání podpaží od potu. Tričko nosím jen tehdy, když potřebuji zakrýt podprsenku, například pod košile, které stejně peru po každém nošení kvůli manžetám

Je potřeba nějaká speciální péče, aby tričko dlouho vydrželo?

Tričko lze prát až na 60 °C. Pokud je nošeno jeden den, pak stačí i nižší teplota, ale když peru například ručníky, přidám i trička a nic se jim nestane. Žehlit se nemusí, kdo rád žehlí, může – také jim to nic neudělá. Jen bych doporučila nesušit na prudkém slunci. Mám svá první trička již 6 let a pořád mi slouží k naprosté spokojenosti.

Podobné články