Naprosto neviditelná podprsenka díky Covert Underwear

Skrývá se pod názvem Covert Underwear což je vlastně takové neviditelné tričko. Běžné košilky často nezakryjí všechny části podprsenky nebo také pod oděvem prosvítají. Nejhorší zkušenosti mají ženy s bílou košilí, pod kterou je téměř nemožné spodní prádlo schovat.

Popovídali jsme si s paní Hanou Vydrovou, autorkou triček Covert Underwear. Dozvíte se, jak takové neviditelné tričko vznikne a proč byste si měla také jedno pořídit.

 

 

Jak vznikl váš nápad na výrobu neviditelných triček?

 

Přivedli mě na něj účastníci mých kurzů etikety a image. Byli to paradoxně muži, kteří se pídili po tom, co nosit pod košile. Když jsem jim poradila tílko, říkali, že prosvítá a nevypadá to dobře. Kromě toho říkali, že tílko nezabrání tvorbě propocených koláčů v podpaží. Tak jsem navrhla tričko. Jeden pán si sundal sako a ukázal mi, že tričko, které má pod košilí, je také vidět. „Musíte mít tričko v tělové barvě,“ řekla jsem jim. „Ale to se nikde nesežene,“ odpověděli. Nechtěla jsem tomu věřit, tak jsem hledala na trhu u nás i v zahraničí, a musela jsem jim dát zapravdu. No a to byl prvopočátek celého mého tričkového podnikání.

 

 

Jaké výhody má nošení trička Covert Underwear?

 

Neviditelná trička výborně sají pot, takže chrání vrchní oblečení od propocených skvrn, ale i od deodorantů, které také někdy dělají skvrny na košilích. Pro ženy přináší úlevy v tom, že nemusejí shánět podprsenku v tělové barvě, stačí, když si vezmou tílko, které prádlo perfektně zakryje. A já osobně mám trička moc ráda pod svetříky nošené normálně přímo na tělo – tričko je chrání od potu a není pak nutné je prát po každém použití. Tím se šetří jak svetřík, tak můj čas, protože já peru vlněné svetříky v ruce.

Z jakého je tričko vyrobeno materiálu a má nějaké vychytávky?
Kde trička vyrábíte?

 

Tričko je vyrobeno z bavlny, konkrétně nakupujeme bavlnu ve Švýcarsku a jedná se o nejkvalitnější mako egyptskou bavlnu. Pletenina je velice jemná, takže nositel má pocit, že žádné tričko na sobě vlastně nemá. Je jako druhá kůže. A když už jsme se pustili do tak speciálního kusu oblečení, chtěli jsme, aby bylo opravdu neviditelné. Takže dolní okraj i okraje na rukávech jsou naprosto ploché, nejsou šité, ale řezané. A výstřih má takový tvar, aby byla podprsenka zcela zakrytá, a přitom je poměrně hluboký a široký, aby tričko nevyčnívalo z oblečení. Okraje výstřihu a průramků tílka jsou šité naplocho, takže se pod oblečením též nerýsují.

 

Trička vyrábíme výhradně v České republice. Doveze se bavlněné vlákno, a pak už všechny operace od pletení přes barvení, stříhání i šití probíhají zde. Trička pro nás dělají v Plaesu v Havlíčkově Brodě. Trváme na tom, jsme hrdí, že vyrábíme originální český výrobek.

 

 

Jak moc takové neviditelné tričko kryje? Zvládne zakrýt i černou podprsenkou pod světlým oděvem?

 

Jak jsem už zmínila, pletenina je velice tenká, ale je zároveň velmi hustá. Máme vyzkoušeno, že tričko nebo tílko zakryje i černou podprsenku tak dokonale, že neprosvítá ani pod bílou halenkou. A mně se osvědčilo nosit tílko i pod letní krajkové halenky. Není vůbec nic vidět, což je při mém povolání lektorky naprostá nezbytnost. Nemohu si dovolit, aby lidé mohli vidět moji podprsenku.

V nabídce máte dva typy triček, jedno je s rukávkem a druhé bez. Pod jaké typy oblečení se které hodí?

 

Tady asi záleží na každé ženě, co si nakonec pro sebe vybere jako to nejoblíbenější. Já mám ve svém šatníku drtivou převahu triček nad tílky, využiju je, jak jsem psala, i pod svetříky a krajkové či průsvitné věci. A hlavně mi chrání podpaží od potu. Tričko nosím jen tehdy, když potřebuji zakrýt podprsenku, například pod košile, které stejně peru po každém nošení kvůli manžetám a límci. Také záleží na tom, jak se kdo potí – ženy, které se potí více, asi přivítají tričko. Kdo chce jen zakrýt prádlo, stačí mu tílko.

Je potřeba nějaká speciální péče, aby tričko dlouho vydrželo?

Tričko lze prát až na 60°C. Pokud je nošeno jeden den, pak stačí i nižší teplota, ale když peru například ručníky, přidám i trička a nic se jim nestane. Žehlit se nemusí, kdo rád žehlí, může – také jim to nic neudělá. Jen bych doporučila nesušit na prudkém slunci. Mám svá první trička již 6 let a pořád mi slouží k naprosté spokojenosti.

Paní Hana Vydrová, kromě toho, že přišla s nápadem na tato praktická trička je také specialistkou v oblasti image a etikety. Pro naše zákaznice jsme si společně s paní Vydrovou připravily takový malý vzdělávací den. Zdarma se můžete přihlásit na mini seminář osobního stylu v pondělí 4. května 2015.

Celkem proběhnou během dne tři přednášky cca na 1 – 1,5 hodiny. Dozvíte se něco o tom, co je to osobnostní styl a jak si jej vytvářet. Zaměříme se také na hlediska výběru oblečení: proporce postavy, materiál, barvy a vzory. Zároveň budete moci na místě zakoupit a vyzkoušet dámská trička Covert Underwear. (Akce již proběhla, není možné se přihlásit!)

 

Jak víte, naším cílem je nejen to, abyste si od nás odnesla padnoucí spodní prádlo. Chceme také, abyste se ve svém těle cítila dobře ať už je vaše postava jakákoli. V rámci naši kampaně za sebevědomější ženy pro vás budeme pravidelně pořádat akce, které vám pomohou ve vaší cestě k sebelásce.

Hana Vydrová