Bandelettes proti odírání stehen

Super vychytávka, pokud vás zejména v létě trápí rozedřená vnitřní stehna. Bandelettes vám pomohou užít si léto bez bolesti v šatech a sukních. Dejte konec odřeným stehnům!

bandelettes pasy proti odirani stehen bandeletky

Co jsou Bandelettes?

Na veletrhu v Paříži jsme dostali tip na super vychytávku, která u nás rozhodně na léto nesmí chybět. Bandelettes jsou krajkové nebo hladké pásy, které se navlékají na stehna a brání tak jejich nepříjemnému odírání. Užijete je od jara do podzimu nebo klidně celoročně pod šaty, sukně, nebo kraťasy na sport. Ideální jsou také pro nevěsty, které si pak mohou svůj den užít opravdu naplno a bez nepříjemností.

Nerolují se?

Pásy Bandelettes se nerolují a při správně zvolené velikosti krásně drží celý den. Když náhodou někde vykouknou, rozhodně není za co se stydět. Naopak zejména krajkové variatny vypadají opravdu skvěle a pánům se moc líbí.

Jak zjistit velikost?

bandelettes odrena stehna v lete bandeletkyVezměte si k ruce krejčovský metr a změřte se přes stehna těsně pod zadkem.
K dispozici je také návodné video. Pokud se nacházíte na hraně mezi dvěma velikostmi, zvolte tu menší.

53-56 cm = vel. A
58-61 cm = vel. B
63-66 cm = vel. C
68-71 cm = vel. D
73-76 cm = vel. E
78-81 cm = vel. F

Jaké jsou typy a kolik stojí?

V nabídce máme Bandelettes krajkové nebo zcela hladké. Můžete zvolit barvu, která se vám bude líbit nebo se nejvíce hodí pod vaše letní oblečení. Zakoupit je můžete v našich kamenných obchodech a také v eshopu za cenu 499Kč za pár.

bandelettes jasmine bandeletky pasy proti odirani stehen

Pásy jsem si zakoupila a rolují se, proč?

Pokud se pásy Bandelettes rolují, je to způsobeno špatným výběrem velikosti. Zákaznice se často bojí, že jim budou pásy sklouzávat a tak záměrně volí např. o číslo menší velikost. Nejen, že pak mohou být Bandelettes nepohodlné, ale mohou se také začít rolovat. Bandelettes se mohou rolovat při špatném oblečení. Pokud si pásy obléknete hodně těsně pod zadek, mohou se pak těsně pod ním začít stáčet. Je normální, že Bandelettes jsou vepředu na stehně výše, než v zadní části. Chce to si s nimi trošku pohrát a najít svoji správnou pozici. Pak máte vyhráno a rolování se opravdu nemusíte obávat ani v největších velikostech.