Navigace
Hledat

Proklatě viditelné podprsenky – jak je schovat?

Proklatě viditelné podprsenky – jak je schovat?

Jak skrýt pod šaty či tílkem ramínka podprsenky, nebo třeba vykukující obvod podprsenky? Máme pro vás několik vychytávek.

Jakmile se začne venku oteplovat a začneme se více odhalovat, může být pro mnoho žen podprsenka palčivým problémem. Zejména, pokud milujete boxerská tílka nebo topy či šaty bez ramínek, začnete si jistě více všímat, že schovat podprsenku není až tak jednoduché. Řešení přitom rozhodně nijak nezasáhne do vašeho rozpočtu.

Spona na ramínka je základ

spona na sepnutí ramínek do kříže Julimex

Boxerská tílka nebo topy, které výrazně odhalují záda si opravdu zaslouží schovat podprsenku. U boxerského tílka máte hned několik možností. Pokud má vaše podprsenka odepínací ramínka, pak bude stačit, když si je zapnete na zádech do kříže. Některé podprsenky už nyní mají kromě posuvníků k nastavení délky ramínek také přímo komponent na ramínku, kterým lze ramínka spojit na zádech k sobě do kříže. Případně můžete sáhnout také po podprsence bez ramínek.

Pokud ani jednu z výše uvedených podprsenek nevlastníte, pořiďte si sponu na sepnutí ramínek podprsenky. Prodává se v různých barvách a rozhodně se vám bude hodit.

Multiway podprsenky

Multiway podprsenka je takový typ podprsenky, který má odepínací ramínka a ideálně drží také bez nich. Máte tak možnost mít podprsenku například jen s jedním ramínkem, natáhnout si ramínko kolem krku, nebo ji mít zcela bez ramínek. Korzetovou podprsenku bez ramínek doporučujeme zejména pod takové oděvy, kde máte holá ramena a ramínka by zkazila celý efekt.

Simone Perele Eden multiway podprsenka holá záda

Když je oděv hodně komplikovaný

U některých kousků vašeho šatníku se může stát, že podprsenka jako taková, byť je sebelepší, nebude pod šaty sedět. Máte však stále několik alternativ.

Pokud mají šaty hodně hluboký výstřih na zádech, můžete si pomoci speciálním prodlužovacím páskem, který sníží obvod podprsenky na zádech. Pokud chcete jít zcela bez podprsenky, budou se vám hodit lepítka na bradavky a pro ženy s menší velikostí poprsí jsou skvělé také nalepovací gelové podprsenky. Tento typ podprsenky doporučujeme spíše pro speciální příležitosti, na každodenní nošení se úplně nehodí.

Průhledná ramínka nejsou neviditelná

samodržící korzetová podprsenka wonderbra ultimate straplessAni průhledná gelová ramínka v tomto případě nejsou řešení. Gelová ramínka jsou nevkusná a nevypadají vůbec dobře. Zejména, pokud se vám ještě zařezávají do ramenou.. V tomto případě vám udělá daleko lepší službu podprsenka bez ramínek. U tohoto kousku je opravdu důležité vybrat padnoucí velikost a pokud je to možné, zajděte si samodržící podprsenku vyzkoušet přímo do obchodu se spodním prádlem.


Jak si správně vybrat?

Pokud máte opravdu komplikovaný kousek a nevíte si rady, jakou podprsenku vybrat, doporučujeme si vše společně vyzkoušet již v kabince obchodu se spodním prádlem. Ve specializované prodejně by vám měly asistentky pomoci najít nejlepší alternativu pod konkrétní oblečení. Ideální pak je, když si novou podprsenku zkoušíte, abyste si na sebe rovnou mohla vzít šaty či top, pod který ji kupujete. Jedině tak nejlépe poznáte, jestli je to opravdu to pravé.

Vstupte do poradny a zkontrolujte si podprsenku

Podobné články