Navigace
Hledat

Hotmilk

Hotmilk

Navrženo maminkami pro maminky aneb jak vzniklo nejvíc sexy spodní prádlo na trhu.

Revoluce v nabídce kojicího spodního prádla

Kojici podprsenky Hotmilk

Kojicí podprsenky a spodní prádlo značky Hotmilk způsobilo na trhu s mateřským spodním prádlem revoluci především svým trendy a sexy vzhledem. Hotmilk nabízí prémiové mateřské spodní prádlo za dostupné ceny a zakládá si na tom, aby se ženy cítily krásně a sebevědomě také v období těhotenství a po porodu. Cílem je především vytvořit sofistikovanou značku, která bude ženská, praktická a sexy a to v široké velikostní škále.

Maminky maminkám

Když Lisa Ebbing, spoluzakladatelka firmy, čekala své první miminko, byla sama překvapená, jak obyčejné a neinspirující je právě spodní prádlo pro nastávající maminky. Dala se proto dohromady se svojí dlouholetou kamarádkou Ange Sloan a společně založily firmu Hotmilk. Z Nového Zélandu se prádlo dostalo již do 27 zemí na šesti kontinentech. Jejich svůdné spodní prádlo si získalo srdce stovek tisíc žen po celém světě a často ho můžeme vidět také na hollywoodských celebritách a v mezinárodních módních časopisech.

Kojicí podprsenky Hotmilk v e-shopu


Ocenění za nejlepší kojicí podprsenku

Společnost zároveň spolupracuje s řadou charitativních organizací a neustále se snaží zlepšovat život žen a dětí po celém světě. Každoročně také získává ocenění nejen za design kojicích a mateřských podprsenek, ale také za jejich bezkonkurenční funkčnost.

Čím se liší kojicí podprsenky Hotmilk od jiných


Hotmilk a Projectme

Pod značkou Hotmilk najdete dvě základní řady mateřského spodního prádla: Hotmilk a Projectme.

Spodní prádlo značky Hotmilk nabízí módní a svůdný design při zachování maximální funkčnosti a praktičnosti tohoto typu prádla.

Řada Projectme je ještě odvážnější a dává důraz na krajku a svůdnost prádla. Namísto klasických kojicích klipů nabízí spolehlivý a trendy magnetický klip.

V roce 2021 došlo ke sloučení řady Projectme opět zpět pod jednotnou značku Homtilk, přičemž se zachovalo několik nejprodávanějších modelů s jedinčenými magnetickými klipy a zároveň se nabídka rozšířila o mnoho nových perfektních modelů kojicích podprsenek.

Nejen design je základním kamenem mateřského prádla Hotmilk. Funkčnost a praktičnost je neméně důležitá. 

Velký průvodce výběrem kojicí podprsenky


Hotmilk velkoobchod

Máte prodejnu se spodním prádlem a rádi byste přidali mateřské prádlo Hotmilk do své nabídky? Kontaktujte nás na e-mailu hotmilk@spravnapodprsenka.cz

Podobné články