Curvy Kate uvádí na trh novou značku Scantilly

„Zlobivější“ sestřička Curvy Kate se jmenuje Scantilly a na trhu ji najdete od podzimu 2015. Nová kolekce je opět zaměřena na obdařenější dámy a nabídka je ve velikostech 30 – 38 DD – HH (UK). Spodní prádlo je více zaměřeno na boudoir styl a kolekce budou oproti spodnímu prádlu Curvy Kate z kvalitnějších materiálů a skutečně vymazlené.

Na své si přijdou zákaznice, které mají rády leopardí vzor, poloprůhledné látky, vystřižené detaily a prvky inspirované bondage. Jedná se o sety nejen na běžné nošení ale také pro speciální příležitosti. Dámy plnějších tvarů se pak mohou těšit na krásné korzety a podprsenky neotřelých střihů a to právě ve výše uvedených velikostech. I my máme velkou radost, protože sehnat lichotivý korzet ve velikosti D+ byl prozatím skutečný oříšek.

Nápad vzniklskutečně právě z oné „díry na trhu“. Curvy Kate chce ženám dopřát, aby se cítily sexy a své, i když mají třeba pár kilo navíc. Designéři pro Scantilly hledali inspiraci z celého světa. Chtěli ženám nabídnout něco, v čem se budou cítit sebevědomé a hravé a zároveň chtěli vytvořit kolekci spodního prádla, která bude lichotivá i plnější postavě. A nakonec vznikla Scantilly. Výrazná, luxusní a nápaditá značka, do které se již brzy můžete obléknout i vy.

Správná podprsenka exkluzivně jako jediný obchod v České republice bude mít v nabídce převážnou většinu modelů značky Scantilly. Kolekci bude možné zakoupit v kamenných obchodech Správná podprsenka a také v eshopu a to již na přelomu října a listopadu 2015 :-)

Scantilly All Wrapped Up

Scantilly Peek-A-Boo

Scantilly Pounce

Scantilly Surrender