Navigace
Hledat

Wacoal

Wacoal

Wacoal je jednou z nejvýznamnějších světových značek v oblasti spodního prádla.

Každá žena je odlišná

Spodní prádlo WacoalPokud hledáte vysoce kvalitní dámské spodní prádlo a plavky, pak právě pro vás bude Wacoal. Se svojí velikostní škálou podprsenek v košíčcích A – K a obvodech 60 – 110 osloví opravdu téměř každou ženu.

Wacoal zaštiťuje značky Freya, Elomi, Fantasie, Goddess a Wacoal. Každá ze značek se soustředí na jiný typ zákaznice a také na jinou velikostní škálu. Wacoal totiž velmi dobře chápe, že každá žena je odlišná a že jedna velikost a tvar nebude nikdy sedět všem.

S distribucí do více než 30 zemí po celém světě najdete Wacoal již ve 5 000 obchodech se spodním prádlem a jejich počet neustále narůstá.

Podprsenky Wacoal v e-shopu

Něco málo z historie

Spodní prádlo WacoalZakladatel Wacoalu, Koichi Tsukamoto, založil značku v roce 1946, kdy na papírovém vzoru vystřihnul první podprsenku. První podprsenka Wacoal, podle vzoru amerického trhu, spatřila světlo světa v roce 1950 a odstartovala tak masovou produkci.

Zakladatel značky již v počátcích viděl velkou sílu v technologiích a zavázal se k tomu, že Wacoal bude neustále vylepšovat veškeré své technologie, aby mohl ženám dopřát to nejlepší. Až doposud se proto společnost Wacoal snaží posouvat hranici vývoje produktů, zlepšovat design a aplikovat nové technologie – to vše s využitím nejinovativnějších látek a technik.

Naše bestsellery Wacoal

Mezi absolutní bestseller roku 2021 považujeme braletku Net Effects od Wacoal. Její materiál jako druhá kůže, střih bez kostic a absolutní pohodlí je naprosto jedinečný. Zároveň milujeme střihy do výstřihu od Wacoal, jako například u podprsenky Lace Perfection. Neustále pro vás hledáme nové modely Wacoal, které vám budou perfektně sedět a udělají vám radost.

Prohlédnout si podprsenky Wacoal v e-shopu

Podobné články