Navigace
Hledat

Ulla Dessous

Ulla Dessous

Tradiční hodnoty, láska a vášeň jsou znakem spodního prádla německé značky Ulla Dessous.

Německá kvalita

Rodina Weidauerových se rozhodla vyrábět kvalitní spodní prádlo právě v Německu. Ulla Dessous je prémiové prádlo ve velkých velikostech. Podprsenky Ulla Dessous jsou dostupné ve velikostech obvodu 65-130 a košíčku B-N (v klasickém evropském číslování).

Ulla Dessous prodává své výrobky na trhu již přes 60 let, což svědčí také o velké podpoře a věrnosti zákaznic. Zaměřuje se především na trh spodního prádla ve větších velikostech. Ulla si je vědoma, že dnešní doba už není pouze o vhledu, ale že zákaznice požadují také vysokou kvalitu produktu. Zvláště u prémiového spodního prádla velkých velikostí je výrobní proces velmi složitý.

Ulla Dessous spodní prádlo

Historie

Vše začalo, když paní Widauerová navštívila každoroční veletrh spodního prádla v Paříži, kde výrobci mohou vybírat exkluzivní tkaniny nejvyšší kvality. Ne každý materiál splňuje vysoké standardy spodního prádla Ulla Dessous. Design musí postavě jednoznačně lichotit a textilie musí mít perfektní materiálové složení pro poskytnutí maximální podpory. Navíc rodina Weidauer klade velký důraz také na etický aspekt a to je právě důvod, proč jsou všechny materiály zakoupeny výhradně v Evropě a prádlo je vyráběno podle směrnic EU.

Ulla Dessous spodní prádlo

Kolekce

Každá nová konstrukce spodního prádla Ulla Dessous prochází dlouhým vývojovým procesem, než se pustí do výroby. Prádlo je také testováno na ženách různé postavy a věku. Jedině tak je možné vyrobit perfektní spodní prádlo, které padne jako ulité.

Bestseller Ulla Dessous podprsenka Kate

Výroba jedné podprsenky

Zručnost a cit pro detail jsou naprosto nezbytné. Švadleny přesně zpracují každý kus látky. Výroba jedné podprsenky, která se skládá zhruba z 53 dílů, trvá asi 45 minut (ruční práce). Poté, co výrobek opustí dílnu, podléhá ještě manuální kontrole kvality. Právě tak je zaručena preciznost a vysoká kvalita odpovídající značce Ulla Dessous.

Ulla Dessous spodní prádlo

Prvotní výroba byla zahájena v roce 1948 v Leinachu a to v boční místnosti vesnické hospůdky. Nyní již firmu Ulla Dessous vede třetí generace, Toni a Stella, a zaměstnávají přes 70 lidí. Firma stále sídlí v německém Leinachu a vášeň pro výrobu spodního prádla rozhodně neztrácí. Zachovávají se hodnoty ruční práce za pomoci šicích strojů.

Zapomeňte na nudnou černou a bílou, v nabídce najdete také nádherné krajkové podprsenky nejrůznějších barev a můžete tak hezky oživit svůj šatník. Střihy jsou vždy přizpůsobeny konkrétní velikosti pro zajištění maximálního pohodlí. Ulla Dessous je luxusní spodní prádlo nejvyšší kvality. Padnoucí spodní prádlo větších velikostí není někdy úplně lehké sehnat a spousta žen už ví, že připlatit si za kvalitu a pohodlí se rozhodně vyplatí…

Podobné články