Splníme všechna vaše vánoční přání

Tipy na vánoční dárky najdete v předvánočním období téměř všude. Články slibující originální či netradiční dárky bohužel obvykle odkazují na předměty, které jsou sice nevšední a pobaví vás, ale potom je pouze uklidíte někam hluboko do skříně a už si na ně ani nevzpomenete. Letos si s námi můžete splnit své vánoční přání a dostat pod stromeček padnoucí spodní prádlo.

img_4819hrJak by se vám líbilo, kdyby vám váš milý koupil spodní prádlo, které vám perfektně padne a navíc se bude líbit vám oběma? Dámy, toto není sen, stačí si přijít vybrat do Správné podprsenky!

Jak to funguje?

Již od listopadu můžete využít akce „Vánoční přání“. Jednoduše si k nám přijdete vyzkoušet spodní prádlo, které se vám líbí. S velikostí si nemusíte dělat žádné starosti, o to se již postarají naše zkušené asistentky prodeje. Následně vám prádlo, které se vám líbí, zapíšeme na speciální vánoční přání.

V čem je kouzlo?

Lísteček s vánočním přáním pak jednoduše předáte nebo podstrčíte svému milému nebo třeba kamarádce. Partner pak v našem obchodě dostane na výběr vše, co jste si již vyzkoušela. Může si tedy sám vybrat, co se mu líbí. Pro vás to bude stále překvapení, jelikož nebudete vědět, jaké prádélko nakonec najdete pod stromečkem.

Jak to mají pánové

Pánové velmi rádi nakupují spodní prádlo, ale bohužel se téměř nikdy netrefí do velikosti podprsenky. Po Vánocích vás tak obvykle čeká obíhání obchodů a výměna velikosti. Dárkové poukazy jsou stále skvělou možností, ale ze zkušenosti už víme, že pánové rádi vybírají očima a kupují spíše ty „fyzické“ dárky. Tak proč jim tu špetku radosti z nákupu luxusního spodního prádla nedopřát?

Dárkové poukazy

Pokud byste vy sama ráda darovala dárkový poukaz třeba kamarádce nebo mamince, rády vám jej vystavíme v našich kamenných obchodech, nebo můžete objednat z eshopu s doručením až domů :-)

Budeme se na vás těšit v našich obchodech a jsme připraveny splnit všechna vaše vánoční přání…