Navigace
Hledat

Splníme všechna vaše vánoční přání

Splníme všechna vaše vánoční přání

Jak by se vám líbilo, kdyby vám váš milý pod stromeček daroval spodní prádlo, které vám perfektně padne a navíc se bude líbit vám oběma?

Dámy, toto není sen, stačí si přijít vybrat do Správné podprsenky. S námi si můžete jednoduše splnit své vánoční přání.

Splněné Vánoční přání na dosah

Již od listopadu můžete využít akce „Vánoční přání“. Jednoduše si k nám přijdete vyzkoušet spodní prádlo, které se vám líbí. S velikostí si nemusíte dělat žádné starosti, o to se již postarají naše zkušené asistentky prodeje. Následně vám prádlo, které se vám líbí, zapíšeme na speciální vánoční přání.

Partner vybírá spodní prádlo

Výběr spodního prádla pod stromeček

Lísteček s vánočním přáním pak jednoduše předáte nebo podstrčíte svému partnerovi (nebo Ježíškovi, kamarádce,…).  Partner pak v našem obchodě dostane na výběr vše, co jste si již vyzkoušela. Může si tedy sám vybrat, co se mu líbí. Pro vás to bude stále překvapení, jelikož nebudete vědět, jaké prádélko nakonec najdete pod stromečkem.

Pánové velmi rádi nakupují spodní prádlo, ale bohužel mnohdy volí nesprávnou velikost. Po Vánocích vás tak obvykle čeká obíhání obchodů a výměna těchto dárečků. Dárkové poukazy jsou stále skvělou možností, ale ze zkušenosti už víme, že pánové rádi vybírají očima a kupují spíše ty „fyzické“ dárky. Tak proč jim tu špetku radosti z nákupu luxusního spodního prádla nedopřát?

Dárkové poukazy

Pokud byste vy sama ráda darovala dárkový poukaz třeba kamarádce nebo mamince, rády vám jej vystavíme v našich kamenných obchodech, nebo můžete objednat z eshopu s doručením až domů. K dárkovým poukazům doporučujeme vybrat třeba ještě něco malého pro radost z našich doplňků. Výborně se k němu hodí také kovové škrabošky, které jsou na Vánoce jako stvořené.

Budeme se na vás těšit v našich obchodech a jsme připraveny splnit všechna vaše vánoční přání…

Podobné články