Navigace
Hledat

Simone Pérèle

Simone Pérèle

Každou minutu se na světě prodá podprsenka Andora, bestseller značky Simone Perele.

Od korzetu k podprsence

Spodní prádlo Simone PereleKdyž v roce 1948 korzetiérka Madame Pérèle otevřela v Paříži svůj první butik, neměla ani tušení, jakou revoluci ve vnímání spodního prádla způsobí. Pérèle chtěla prádlo, které bude pohodlnější než korzet, ale zároveň stále bude pěkně tvarovat ženské křivky.

Padesátá léta přinesla měnící se siluetu ženských prsou a Simone Pérèle přichází s kultovní špičatou podprsenkou Soleil.

Módní dům Simone Pérèle je inovativní a velmi často přichází jako první s novými technologiemi a materiály. Například lycra krajku pro lepší přizpůsobení prádla na těle. V roce 2000 přišla firma s modelem Andora, u kterého jako první na světě použila materiál 3D spacer.

Podprsenky Simone Pérèle v e-shopu

Světový bestseller Simone Pérèle Andora

Francouzská značka Simone Pérèle se věnuje prádlu už po tři generace, nyní je v jejím čele vnuk Madame Pérèle. Přestože firma slaví celosvětové úspěchy, stále si drží status rodinné firmy, která velmi dbá na kvalitu a preciznost v každém detailu.

Pod touto značkou najdete podprsenky pro každodenní nošení, s hlubokým výstřihem, podprsenky pro plnější poprsí a také krásné svatební podprsenky a prádlo. Francouzské spodní prádlo Simone Péréle je osobité, krásné a svůdné a každá žena se v něm bude cítit krásně.

Světovým bestsellerem je model Simone Perele Andora z příjemného 3D spaceru. Tuto podprsenku si oblíbily ženy po celém světě. Naše zákaznice milují také hladký model Caresse, který spojuje pohodlnost materiálu 3D spacer a perfektního střihu.

Podprsenky Simone Pérèle v e-shopu

Podobné články