Navigace
Hledat

Sportovní podprsenka

Sportovní podprsenka

Sportovní podprsenky jsou specifickou kategorií podprsenek, které jsou určené zejména pro sportovní aktivity. Sportovní podprsenky mají různé druhy opory a také odlišné střihy. Každý typ může být určen k jinému druhu fyzické aktivity.

Kvalitní sportovní podprsenky by měly být pevné, spíše uzavřenějšího střihu a šité z funkčních materiálů, které odvádějí pot. Naše nejoblíbenější sportovní podprsenky vyrábí značka Panache. Panache sport je pravděpodobně nejoblíbenější sportovní podprsenkou na trhu, která již získala mnoho ocenění.

Stejně jako u klasické podprsenky je u sportovní podprsenky klíčové, aby její velikost byla správná a seděla vám tak jak má. Pokud nebudete mít správnou velikost, pak i kvalitní sportovní podprsenka zcela ztrácí svůj význam. Zejména pokud máte větší poprsí, nespoléhejte se na sportovní podprsenky v konfekčních velikostech. Zcela pravděpodobně vám bude buďto příliš volný obvod, nebo malý košíček. Případně to také může být kombinace obou dvou. Taková podprsenka vám pak neposkytne dostatečnou podporu pro sportovní ani jinou aktivitu. 

Článek: Nejlepší sportovní podprsenka Panache Sport

Podobné články