Otevíráme druhý kamenný obchod!

Otevíráme druhý kamenný obchod!  

Je to teprve necelé dva roky od doby, kdy jsme otevřeli první kamenný obchod Správné podprsenky. Prostory, které se nám dříve zdály obrovské, se s přibývajícím prádlem staly nepříjemně těsné a bylo jasné, že bude potřeba rozšířit skladové prostory.

Proto bychom vám chtěli s radostí oznámit, že pro vás od června otevíráme druhý kamenný obchod Správná podprsenka. Najdete jej v Praze na Královských Vinohradech, na adrese Vinohradská 79. Obchod se nachází v těsné blízkosti metra Jiřího z Poděbrad (zelená linka A). Jako vždy bychom chtěli využít této slavnostní příležitosti a náležitě s vámi otevření nového obchodu oslavit.

Stylistka na prodejně

Ve dnech 2. – 3. června může každá naše zákaznice v nové pobočce zdarma využít osobního poradenství stylistky Olgy Rochowanské. S paní Rochowanskou se můžete poradit o čemkoli, co vás zajímá. Ať se již jedná o konzultaci osobního stylu jako je například analýza postavy, doporučení vhodných barevných kombinací či doplňků pro váš outfit. Zkrátka cokoli vás napadne.

Stylistka bude na prodejně k dispozici:

  • pondělí 2. června od 14 do 18 hodin
  • úterý 3. června od 11-13 hodin a dále od 14:30 do 18 hodin

V případě zájmu si můžete půlhodinovou osobní konzultaci předem rezervovat na emailu: info@spravnapodprsenka.cz. V předmětu prosím uveďte „Stylistka – rezervace“ a vyčkejte na potvrzení termínu z naší strany. Služeb paní Rochowanské můžete samozřejmě využít také bez předchozí rezervace, pokud v danou chvíli nebude nikdo jiný objednán.

Další informace

Do nové prodejny na Vinohradské bude z Prahy 8 přesunuta celá kolekce plavek a najdete u nás hned několik nových modelů podprsenek. Navíc sortiment rozšíříme také o luxusní svatební kolekce. Představíme vám také zcela nové značky spodního prádla, které jsme nově zařadili do naší nabídky.

K nákupu pro vás máme ve dnech otevření přichystané dárečky od našich dodavatelů. Do taštičky od nás tedy můžete dostat například balzám na rty značky Freya nebo speciální obaly na plavky, nafukovací balonky LingaDore (kdybyste se náhodou nudila při slunění v nových plavkách od nás) J nebo třeba krásné látkové tašky Curvy Kate, bonbonky, propisky a mnoho dalšího.

 

Značkám Panache, Freya, Curvy Kate a LingaDore tímto děkujeme za úžasnou podporu a dárečky pro naše zákaznice.

Těšíme se na vás v našem novém obchodě Správná podprsenka, Vinohradská 79, Praha 2.

 

Otevíráme již 2. června, přijďte se za námi podívat!