Navigace
Hledat

#Nosím Správnou Podprsenku

#Nosím Správnou Podprsenku

3. listopadu 2014 uplynulo přesně sto let od vynálezu první podprsenky, který osvobodil ženy od nevyhovujících korzetů. My jsme se rozhodly udělat listopad měsícem boje za správnou velikost podprsenky.

Budeme rády, pokud se k nám připojíte a podpoříte naši akci. My vás na oplátku také odměníme, čtěte dál.

Kampaň nosím správnou podprsenku

Na podprsence záleží

Každý den u nás pomáháme ženám najít co nejlépe padnoucí podprsenku. Denně se setkáváme s tím, že ještě v dnešní době bohužel hodně žen nosí špatnou velikost podprsenky. Všimla jste si, jak kamarádce v létě z tílka kouká zapínání podprsenky v krásném oblouku, který se pořád posouvá výš a výš? Třeba to je zrovna jeden ze znaků nevhodně zvolené velikosti.

Denně u nás vidíme, jak takový „obyčejný“ kus spodního prádla, jako je podprsenka, dokáže během chvilky naprosto změnit pohled, jakým na sebe žena nahlíží. Rozdíl je totiž vidět na první pohled. Správná podprsenka prsa hezky nadzvedne a vytvaruje. Zejména u většího poprsí můžeme také pozorovat, jak se opticky zeštíhlí postava. Je úžasné, co dobře padnoucí podprsenka dokáže.

O podprsenkách se toho napsalo již opravdu hodně, je to téma, které ženy zajímá. Ne všechny se však donutí k „akci“, jít do obchodu a zkoušet co sedí a co opravdu ne. Právě z toho důvodu stále ještě spousta žen nosí špatnou velikost podprsenky. Špatná podprsenka se nám velmi ráda připomíná. Celý den se cítíte nesvá, pořád si podprsenku musíte upravovat a těšíte se na tu chvíli, kdy ji ze sebe večer konečně strhnete.

Jak vám podprsenka může změnit život

Den, kdy objevíte ten správný obchod obchod nebo radu, si zcela jistě zapamatujete. Možná zjistíte, že máte mít velikost, o které jste předtím nikdy ani neslyšela. S každou padnoucí podprsenkou, kterou vám prodavačka přinese do kabinky, se cítíte sebejistější. Všimnete si, že jste se krásně narovnala. Poprvé v životě na sobě máte podprsenku, která vaše prsa opravdu udrží nahoře a navíc vypadá skvěle. Oblečení na vás hned vypadá lépe a vy se cítíte úžasně.

Správná velikost dokáže zejména u žen s větším poprsím odstranit spoustu zdravotních problémů, např. bolesti zad a krční páteře, bolesti hlavy, odřeniny a další nepříjemnosti spojené s nošením nevhodné velikosti.

A to je vlastně to, co pro nás akce pod názvem #NosímSprávnouPodprsenku znamená.

  • Je to boj za sebevědomější ženy.
  • Boj za to, abyste se v podprsence cítila skvěle a za to, abyste se nenechala v obchodě od prodavačky přemluvit, že ta podprsenka s obvodem o dvě čísla větším, sedí naprosto perfektně.

Zapojte se také

Připojte se k nám a podpořte boj za správnou podprsenku! Na konci měsíce ze všech přihlášených vybereme jednu účastnici a její kamarádku. Obě poté u nás mohou využít služby private shopping a na nákup od nás dostanou 3000Kč (1x poukaz v hodnotě 1500Kč pro každou).

Jak se zúčastnit? Je to jednoduché. Stačí se vyfotit s nápisem, na kterém bude zřetelně vidět #NosímSprávnouPodprsenku.

Fotografii opět opatřete tímto hashtagem v komentáři a sdílejte ji veřejně na Instagramu nebo Facebooku. Na fotografii samozřejmě můžete být oblečená! 🙂
To ale není vše…

Kampaň nosím správnou podprsenku

DŮLEŽITÉ:

Co je potřeba přidat do komentáře k fotografii? 

Kampaň nosím správnou podprsenku1) #NosimSpravnouPodprsenku (přesně tak, jak je tady napsáno – bez diakritiky, mezer a včetně znaku #)

2) Text, ve kterém označíte nebo zkrátka vyberete svoji kamarádku, která by si podle vás také zasloužila správnou velikost podprsenky. Můžete napsat třeba něco jako: „Já už jsem svoji správnou podprsenku našla, ale ráda bych, aby ji měla také Anička Vomáčková“. Kamarádku můžete na fotografii klidně také označit.

3) Kvůli technickým problémům na Facebooku přidáváme také třetí krok. Zašlete nám odkaz na svůj profil, buďto zprávou na FB nebo na email: info@spravnapodprsenka.cz Všechny fotografie budou přidány do tohoto alba. Pokud tam svoji fotku nevidíte, něco je špatně.. 🙂

A teď to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ: Věříme, že se tato zpráva dostane k co nejvíce ženám, které třeba už celá léta trápí špatná podprsenka. Kdo si svojí proměnou prošel, ten o tom jistě ví své a spousta z vás mi dá jistě za pravdu, že správná podprsenka dokáže pozvednout nejen poprsí, ale také sebevědomí.

Těší nás, když to v kabince dojde někdy skoro k slzičkám radosti, když žena zjistí, že není „divná“ nebo nemá „špatná prsa“, ale že si pouze kupovala nevhodnou velikost. Zároveň máme opravdovou radost, že jsme jí dokázaly podat pomocnou ruku. Pojďme si tedy pomoci navzájem! Ještě jednou děkujeme všem ženám (možná i pánům, kdo ví), které nás v této akci podpoří. #NosímSprávnouPodprsenku!  


A na úplný závěr ještě trošku formalit ohledně výběru účastnice, která s kamarádkou získá soukromé nákupy a poukazy na nákup. Podmínky níže:

  1. Vyfotit se se zřetelným nápisem #NosímSprávnouPodprsenku
  2. Fotografii veřejně nahrát na Instagram nebo Facebook (pokud fotografii nepovolíte veřejně, my ji bohužel neuvidíme).
  3. Do komentáře k fotografii přidejte #NosimSpravnouPodprsenku (bez háčků a čárek, bez mezer) a opatřete ji označením kamarádky (více v textu výše).
  4. Zveřejněním na Instagramu i na Facebooku máte dvojitou šanci, že vás vybereme.
  5. Kvůli technickým problémům na Facebooku nám prosím také zašlete odkaz na svůj profil, buďto zprávou na FB nebo na email: info@spravnapodprsenka.cz Všechny fotografie budou přidány do tohoto alba. Pokud tam svoji fotku nevidíte, něco je špatně.. 🙂
  6. Výběr bude jako vždy férový, v prosinci dáme vědět, jak jsme dvojici vybrali. Rozhodovat bude tým Správné podprsenky. Může se jednat o losování nebo o to, která fotografie či komentář nás nejvíce zaujme.
  7. Odměna: Soukromé nákupy s kamarádkou v našem kamenném obchodě, každá dostane poukaz na nákup v hodnotě 1500Kč.
  8. Mějte dobrý pocit z toho, že jste pomohla třeba i jedné ženě k tomu, aby mohla i ona mít správnou podprsenku.

Podobné články