Navigace
Hledat

Módní show: Tajemství ženských křivek

Módní show: Tajemství ženských křivek

V rámci 15. ročníku veletrhu World of Beauty & Spa 2013 jste měli možnost vidět jedinečnou módní show „Tajemství ženských křivek – reálné ženy ve spodním prádle na módním mole!“

Reálné ženy na módním mole

Počátkem tohoto roku jsme na našich stránkách zveřejnili výzvu a hledali jsme právě mezi vámi – reálnými ženami – modelky pro naši módní přehlídku. Nakonec jsme vybrali osm odvážných žen, které se vám předvedli ve spodním prádle. Měli jste také možnost vidět dvě nastávající maminky, které předvedly kolekci spodního prádla značky HOTmilk. Přehlídku moderovala sympatická Nikol Trojanová, kterou si můžete pamatovat z reality-show Hotel Paradise.

Přehlídka měla mezi diváky opravdu úspěch, spousta z nich se poté zastavila u našeho stánku a chválila především výběr modelek. Přesně to bylo také naším cílem – vytvořit něco jedinečného. Doufali jsme, že se tak většina ostatních žen dokáže s našimi „modelkami“ lépe ztotožnit. Nevěříme na ideální míry, ale věříme, že každá žena je krásná a zaslouží si padnoucí prádlo!

Prohlédněte si fotografie z přehlídky

Od romantiky ke sportu

Celá přehlídka byla rozdělena na čtyři části. Začali jsme pěkně pomalu – nejprve jsme za doprovodu romantické hudby předvedli prádlo světlé, romantické a elegantní. Tento blok osvěžila baletka v jemném bílém korzetu. Následovala část barevného spodního prádla, kde již převládala rychlejší hudba a tento blok jsme oživili vystoupením mažoretek. Ve třetí – sexy části – zazněla hudba z muzikálu Moulin Rouge a tentokrát to na mole rozjela přímo jedna z našich modelek.

Co se týče prádla, převládala černá a červené barva, ale mohli jste vidět také zvířecí vzory. V poslední části jsme se už opravdu nedrželi zpátky a pěkně jsme to rozjeli v rámci promo sportovních podprsenek. Tuto část zahájily opět tanečnice, ale ani naše modelky se nedržely zpátky. Ale více vám již neprozradím, podívejte se na videozáznam z přehlídky.

Backstage

Zajímá vás, jak probíhaly přípravy všech zúčastněných žen? Mrkněte na následující backstage video.

Podobné články