Navigace
Hledat

Jak vypadá veletrh spodního prádla

Jak vypadá veletrh spodního prádla

Salon International de la Lingerie neboli Mode City je mezinárodně uznávaný veletrh módy a spodního prádla a tradičně se koná v hlavním městě módy – v Paříži.

Veletrh byl žhavější než venkovní tropické počasí. Veletrh je bohužel určen pouze obchodníkům, ale pokud chcete vědět, jak to na takové akci vypadá, pak je tento článek určený právě pro vás!

Paříž centrem spodního prádla

Expo Porte de Versailles se první červencový víkend proměnilo na ráj spodního prádla a plavek. Na jednom místě bylo přes 500 vystavovatelů a více než 15 tisíc nakupujících. Během tří dnů měli prodejci jedinečnou možnost představit nejnovější kolekce prádla a okouzlit návštěvníky svojí nabídkou. A rozhodně se jim to povedlo.

My žijeme v černobílém světě, stále častěji se uchylujeme k základním černým nebo tělovým modelům a netroufáme si zvolit barevnější kombinace. Na veletrhu to však barvami doslova hýřilo, bylo to nádherné, modelkám to velmi slušelo a barvičky by jistě vypadaly skvěle i na vás.

Opravdový zážitek

My jsme se na tento senzační módní veletrh vydali vůbec poprvé a tak to pro nás byl opravdový zážitek. Nejprve jsme navštívili stánky našich dodavatelů a potom jsme si prohlédli nabídku ostatních vystavovatelů. Jako vůbec první nás přivítali ve stánku značky Panache. Pokud nás sledujete, pak jistě víte, že již před pár týdny nás navštívil zástupce Panache Lingerie – Lee Newsome a tento velmi milý a módy znalý pán nás provedl novou kolekcí, kterou jsme mohli vidět i na živých modelkách. A byl to tedy skutečně zážitek.

Jak funguje objednávka spodního prádla

Modely z módních kolekcí se musí objednávat již půl roku předem, proto jsme velmi ocenili, že jsme si mohli vše v klidu prohlédnout již v předstihu přímo v našem obchodě a na veletrhu jsme se tak již pouze kochali prádlem, které modelky předváděly. Pod značku Panache patří také Superbra, Cleo, Masquerade a Panache Sport. Sportovní podprsenka značky Panache je nejprodávanějším modelem v našem obchodě a právem také získala ocenění UK Lingerie Awards za nejlepší sportovní podprsenku.

Velmi nás zaujala prezentace značky LingaDore. Na předváděcí ploše měli umístěno menší přehlídkové molo a několikrát za den prezentovali své prádlo v rámci vlastní módní show. A opravdu to byla show! Modelky to uměly rozjet, kroutily se, tancovaly, házely vlasy, ale nejen to. Zatímco některé modelky tančily, další předváděla závěsnou akrobacii ve vzduchu na dlouhých šálách. Bylo to opravdu okouzlující! Tleskáme LingaDore za velmi originální představení nejnovější kolekce prádla.

Naše milované značky

U stánku značky Curvy Kate jsme se setkali s modelkou Lotte Williams, která se stala výherkyní poslední soutěže Star in Bra. Lotte nám velmi ochotně „na vlastní kůži“ představila novinky této značky. Lotte pracuje na částečný úvazek v butiku se spodním prádlem a díky soutěži Star in Bra získala roční modelingový kontrakt. Nyní se objevuje na stránkách Cosmopolitanu a přehlídkových molech v Paříži jako nová tvář značky Curvy Kate.

Dále jsme se vydali na stánek značky Affinitas a Parfait. Novinky se opravdu povedly, krásné zajímavé spojení barev, ale také základní elegantní kousky nás opravdu očarovaly. Po prvním velmi vyčerpávajícím dni jsme se ještě vydali na veletrh Playtime, který je věnovaný maminkám a dětem. Zde jsme navštívili stánek novozélandské značky Hotmilk, která se pyšní nádherným prádlem pro nastávající maminky.

Největším zážitkem však pro nás byl druhý den veletrhu. Nejenže jsme si poctivě prohlédli téměř všechny stánky, ale také jsme shlédli přehlídku plavek, kde své modely značky Very Victoria předváděla známá švédská topmodelka Victoria Silvstedt. Prádlo značky Very Victoria již brzy najdete také v našem obchodě a vězte, že je opravdu z čeho vybírat. Obdařenější dámy nejspíš zklamu, jelikož tato značka se specializuje spíše na menší poprsí. Jelikož tento sortiment zatím u nás není příliš velký, již brzy ve Správné podprsence budete moci zakoupit nádherné modely Very Victoria Silvstedt.

Po přehlídce jsme se přesunuli na stánek Victorie, kde nás přivítala přímo tato okouzlující topmodelka. Měli jsme možnost si s ní popovídat a Victorie nám dokonce věnovala speciální podepsané přání. Topmodelka byla usměvavá, velmi milá a příjemná a opravdu udělala z našeho posledního dne v Paříži jedinečný zážitek.

Všechny fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout na našich Facebookových stránkách, nebojte se komentovat a dát palec nahoru u prádla, které se vám líbí!

Podobné články