Navigace
Hledat

Marlies Dekkers

Marlies Dekkers

Marlies Dekkers je slavná holandská designérka spodního prádla. Její spodní prádlo je oblíbené po celém světě a často jej můžete vidět třeba na celebritách.

Proužky ve výstřihu jako podpis Marlies Dekkers

Marlies Dekkers je průkopnicí trendu spodního prádla jako součást outfitu. Podprsenky MD jsou trendové a šik a snaží se ženám dodat sebevědomí. Často elegantně koukají ve výstřihu – nebo spíše právě jejich zdobení. Obvykle podprsenku zdobí elastické proužky v různých grafických liniích, kovové detaily nebo kombinace obojího. Spodní prádlo je vyrobeno z kvalitních měkkých a elastických tkanin, které zaručí maximální pohodlí a dlouhou životnost spodního prádla.

Spodní prádlo Marlies Dekkers v e-shopu

Inspirováno příbehem

V naší nabídce nyní najdete jednu z nejoblíbenějších kolekcí: Marlies Dekkers TriangleSpace Odyssey a Dama de Paris. Ponořte se s námi do nádherných příběhů a přečtěte si, čím se nechala Marlies inspirovat při tvorbě tohoto designově jedinečného spodního prádla.

Triangle

Marlies Dekkers spodní prádloKolekce Marlies Dekkers Triangle je inspirována jednou z neslavnějších operních pěvkyň Marií Callas a jejím přesvědčením, že láska nemůže být spoutána. Maria byla v tomto směru opravdu svobodomyslná a stala se součástí jednoho z nejslavnějších milostných trojúhelníků v historii. Odmítla se provdat za Aristotela Onassise, protože věřila, že nakonec chce každý muž svoji ženu pouze ovládnout. Byla tak nucena přijmout hořkosladké následky svojí volnosti. Zůstala stát nohama na zemi, byla svobodná, ale zároveň ztratila lásku svého života. Milence Onassise, který se nakonec oženil s módní ikonou Jacky Kennedy.

Inspirována tímto milostným trojúhelníkem, v kolekci Triangle najdete zdobení v podobě lisovaného kovového trojúhelníku, který je základním tvarem této kolekce. Trojúhelníček má na sobě jemně zvýrazněnou značku „m I d“ (Marlies Dekkers).

Space Odyssey

Kolekce Space Odyssey je určena pro ženy, které míří ke hvězdám. Marlies Dekkers se inspirovala kultovním filmem Vesmírná odysea, který vzdává hold velká životní otázce: „Proč tu jsme a jaký je náš osud?“. Marlies to připomíná odvážné lety přesahující čas a prostor a hrdinské cesty žen za jejich posláním. A přesně to touto kolekcí vzkazuje také ostatním ženám: Odvážně se vydejte tam, kam se dosud nikdo nevydal, abyste pochopily a naplnily svůj osud.

Jako inspirace této kolekce je tvar Kubrickovy vesmírné lodi, kterou Marlies přetvořila do jemných kruhových detailů. Noste tyto podprsenky hrdě a vydejte se ke hvězdám!

Dama de Paris

Kolekce návrhářky Marlies Dekkers Dame de Paris je jednou z nejoblíbenějších. Vytvořena pro ženy se stylem, které se nebojí svůj dekolt ozdobit. Marlies Dekkers se v této kolekci nechala inspirovat velkolepostí katedrály Notre-Dame. Inspirace gotickou architekturou a půvabnými Pařížankami v sobě spojuje krásné grafické linie. Elegantní proužky zdobící dekolt si zamilovaly ženy po celém světě.

Spodní prádlo Marlies Dekkers v e-shopu

Podobné články